Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata, mieszkam w małej wsi i pracuje od roku na magazynie za 3,4k UoP, zmiany 6-14, 14-22. Skończyłem technikum informatyczne i zdałem maturę. Męczy mnie mieszkanie na wsi i czuję, że stoje w miejscu jeżeli chodzi o pracę. Myślałem o rzuceniu roboty i przeprowadzeniu się do miasta, znalezieniu tam pracy i zaczęciu studiów zaocznie. Myślicie, że to worth it czy myśleć w jakimś innym kierunku? (Rodzice nie są w stanie mnie wesprzeć finansowo)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624effd012e12f55c9e7da83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkanie w mieście też potrafi być męczące, ale jeśli czujesz, że tego chcesz to odkładaj kasę na start w nowym miejscu i szukaj pracy zanim się przeprowadzisz, żeby przeskoczyć z jednej do drugiej płynnie i nie dorzucać sobie siwych włosów na głowie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
22 lata nic Cię tu nie trzyma? Stary spierd... Za granice najlepsza rada 5 lat charówki i masz juz niezly start na mieszkanie czy budowa domu. Podziękujesz za pare lat.