Wpis z mikrobloga

@Drmscape2: Xiaomi Viomi V3... nigdy więcej ;p wystarczy że wjedzie na coś lub blaty są polerowane - myśli że coś za blatami w kuchni, a no na ziemi leżą czasem jakieś rzeczy i wjedzie na nie, traci orientacje i myśli że jedzie w inną stronę potem.. A robiłem kalibracje z 5 razy.. a to upierdliwe strasznie bo trzeba wszystko pozdejmować z ziemii - jak krzesła itp .. generalnie leży nieużywany szczerze
  • Odpowiedz
@uirapuru spoko, mój kot się zrzygał i odkurzacz mi rozsmarował to na 3/4 mieszkania. Najgorzej było czyszczenie odkurzacza. Musiałem rozebrać go na czynniki pierwsze i każda część czyścić.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Bardziej mnie zastanawia jakim cudem tego nie zjadł od razu. Mój zjada całość nieważne ile by włożyć. Przy stałym dostępie do karmy jego masa rosłaby do nieskończoności.
  • Odpowiedz
@nobrain: jesteśmy bardzo zżyci, zwyczajnie zwierzęta znają swoje miejsce i są szczęśliwe, a nam nie śmierdzi w domu, ale jak sam napisałeś, jeden lubi kwiaty, drugi jak mu skarpety śmierdzą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ustawia się strefy no-go w miejscach, w których mogą takie fuckupy nastąpić i problemów nie ma.


@Drmscape2: Zwierzak zostawi ci kawałek żarcia poza strefą no-go i problem jednak jest.
  • Odpowiedz
dojechał do miski z kocim żarciem skąd zaciągnął sobie spory kawał z resztek surowego mięsa, owinął go sobie na wirującej rolce, a na koniec roztarł wspaniały aromat i tłustą warstewkę po podłodze w całym mieszkani


@uirapuru: jeszcze #!$%@? kota, że miskę na podłodze zostawił.
  • Odpowiedz