Wpis z mikrobloga

@blindmarten: dobrze wiedzieć, dzięki za ten komentarz :D czasami już mysle, ze w każdej dziedzinie życia jestem po prostu skończonym idiotą. Kaczmarski śpiewał w Lapucie, jak "głupio jest żyć wśród mądrych ludzi, co świat do końca zrozumieli" :D
  • Odpowiedz
@uirapuru: to dobrze, że kocisko nie ma aktualnie sensacji żołądkowych i nie zostawiło gdzieś rzygów / dwójeczki o wątpliwej konsystencji.

Osobiście preferuję pionowy odkurzacz Dysona - wprawdzie nie sprząta sam, ale dzięki temu jest znacznie szybciej i człowiek zawsze się trochę porusza.
  • Odpowiedz
@uirapuru: możliwe, albo zawsze mieli tylko kontakt z mocno wysmażonym / rozgotowanm, a po tak mocnej obróbce termicznej, to nawet ugotowany zombie by nie śmierdział ;)
  • Odpowiedz
z akcesoriami ala wirtualna sciana


@lazaruss: to już przeżytek sprzed lat. Roboty z laserowym mapowaniem pomieszczenia nie są drogie, w zasadzie staje się to standardem. W appce masz mapkę domu, zaznaczasz gdzie robot ma nie wjeżdżać i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jcdx: rzygi/kupa w niepsodziewanym miejscu to duże zagrożenie. Dlatego u mnie odkurzacz zaczyna jeździć jak właśnie wychodzę do pracy - widzę co się dzieje, jak wygląda podłoga i ryzyko rozsmarowania kocich rzygow lub co gorsza gówna jest minimalne. Kotu zdarza się puścić pawia raz na 2 lata ale jednak zdarza się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Masuj: Co ty gadasz za głupoty , mam dwa koty i wszytsko sobie żyje w symbiozie. Jedynie jeden kot jak był mały to atakował dla zabawy robota czasami. A tak to luz. Koty bardziej u mnie panikowaly jak był normalny odkurzacz. Co więcej powiem nie wyobrażam sobie mieć zwierzaka i nie mieć robota , przecież robot tyle sierści zbiera codziennie tak samo kurzu że to jest masakra.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: a skąd mamy wiedzieć jaki odkurzacz ma OP? Może ma najprostszy model za 300 zł, który jeździ losowo odbijając się od przeszkód? Nowe z lidarem i kamerami z rozpoznawaniem przedmiotów już przykładowo w psie gówno nie wjadą, ale kosztują odpowiednio więcej.
Ustawienie stref to też nie jest jakaś tytaniczna praca. Wystarczy to zrobić raz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Niby odkurzacze autonomiczne a tu ludzie firanki podwijają, kable chowają, miski z żarciem, to już wolałbym zwykłym na szybkości #!$%@? xD


@duzeelobenc: Zanim ty wyciągniesz, złożysz i podłączysz do prądu swojego bydlaka ja w tym czasie "podwinę firanki, chowam kable i miski z żarciem" i wychodzę z domu/włączam grę/robię obiad a ty na szybkości musisz jeszcze #!$%@?ć co tam akurat masz do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz