Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki - bo głównie do facetów kieruję ten post. Jest w moim życiu facet, który generalnie nie jest gotowy na bycie ze mną (powody pominę, bo są tu mało istotne). Chciał pójść sobie do psychologa, żeby temat w głowie przerobić, ale póki co nie znalazł czasu. Spotykaliśmy się prawie rok. Wszystko między nami było w jak najlepszym porządku. Teraz sprawa wygląda następująco - miesiąc temu zerwaliśmy, ale cały czas nas do siebie ciągnęło. Spotkaliśmy się, były przytulania, pocałunki itd. Mówiliśmy sobie przez cały ten czas, że się kochamy - tylko, że on musi sobie to wszystko u psychologa w głowie poukładać i potrzebuje czasu. W ostatni piątek był w Poznaniu ze swoim kumplem i poszli do klubów. Będąc w galerii handlowej zagadał do laski i wziął od niej numer (a to była 21:00, czyli co musiało dziać się w klubach - nie mam pojęcia). Te smsy zobaczyłam. Napisał jej, że do końca życia nie zapomni tej rozmowy. Zaprosił ją na wspólne spędzenie wieczoru w Poznaniu - nie odpisała. Natomiast mnie zranił fakt, że miał uporać się z tym co miał w głowie, a w międzyczasie poszedł do klubów wyrywać laski. Oficjalnie nie byliśmy razem, ale z drugiej strony - on potrafił mi napisać, że jeśli ja będę mieć kontakt z jakimś facetem, to dla niego to będzie koniec. I co ja mam teraz z tym wszystkim zrobić. Płakał, przepraszał, usunął numer tej laski (miał wyciszone powiadomienia od niej), mówił, że to było dla jaj i żeby sprawdzić czy jeszcze potrafi zagadywać do kobiet. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć...

#zwiazki #kiciochpyta #milosc #corobic #mirkopomusz #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62553e7c7c53968b7088cf3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ile wymacie lat, po 15? wali cie w #!$%@? a ty zakladasz posty na necie. rok czasu ma darmowe #!$%@? z #!$%@? ze nie jest gotowy byc (ale rok sie spotykacie), do losowej laski w galerii pisze ze rozmowy nie zapomni do konca zycia (rotfl) i na miescie szuka co tu zaliczyc na wyjedzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Sorry nie rozwinąłem.

Ale nie ma sensu się rozwodzic. @hekktik wszystko wyjasnil. Traktuje cię jak worek na spermę i #!$%@? do tego jakieś górnolotne i wzniosłe teksty (czego dowodzi bajera z tamtą laska) na które dajesz się nabrać.

Bajka z psychologiem to takie odwlekanie czasu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania W uja ciebie robi, a co miał nie płakać? Grał na emocjach tak samo jak wy kobiety to robicie i abyś łykneła jego skruchę. Kopnij dziada w tyłek mało to czadów jest do wzięcia. Ja nie rozumie zgrywacie wszystkie takie niedostępne, a co do czego przystojniak traktuje was jak "łacha".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że to będzie ciężkie, ale dla swojego dobra musisz z nim ostatecznie skończyć. Im dłużej to ciągniesz, tym dłużej będziesz dochodzić do siebie. Widać, że dla niego ta sytuacja jest wygodna - nie deklaruje się ani nie angażuje, a jednak jesteś mu lojalna, ale w głębokim poważaniu ma to, co czujesz. To się nie zmieni, jeśli nadal będziesz wszystko akceptować i wszystko wymaczać, czekajac nie wiadomo ile, aż łaskawie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nigdy mu już nie zaufasz, zresztą hipokryta z niego, tobie zabraniał a sam to robi. Powiedz mu, że zatem też pójdziesz się spotkać z jakimś facetem, ale dla jaj by sprawdzić, czy nie wyszłaś z wyprawy. Jeśli będzie wściekły to zapytaj o co, przecież to tylko sprawdzanie wprawy, jak i on robił
Możesz się też popłakać.
A tak na serio zablokuj , jest jakiś #!$%@?. Po co tracić rok życia
  • Odpowiedz
Chciał pójść sobie do psychologa, żeby temat w głowie przerobić, ale póki co nie znalazł czasu.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli nie chce.

tylko, że on musi sobie to wszystko u psychologa w głowie poukładać i potrzebuje czasu.

Wymówka dla Ciebie.

Będąc w galerii handlowej zagadał do laski i wziął od niej numer

Tu nic nie musiał układać w głowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co mam o tym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaboli cię to co ci powiem, ale musisz to usłyszeć:
Byłaś dla niego darmowym ruchaniem, grał na czas i wciskał ci kity o poukładaniu sobie głowy. Typowa sztuka manipulacji wymierzonej przeciwko zakochanej dziewczynie.

Zaśmiałem się nawet z jego tłumaczeń. Współczuję ci.
  • Odpowiedz
Jesteś opcja numer dwa, po prostu na każde zawołanie. Ty mu wierna i czekasz, a on w międzyczasie ruchal aż trzeszczało, a teraz bez zawahania zaruchalby tamtą. Odpuść sobie, bo jedyna osoba, która będzie potrzebować psychologa będziesz Ty
  • Odpowiedz