Wpis z mikrobloga

@pijanypowietrzem o pramolannie slyszalem dobre opinie od osoby, ktora przerobila kilkanascie leków i nic jej na depresję nie chcialo pomoc. Inna sprawa, że ta osoba miala powazne problemy osobowosciowe i z czasem zastanawiam się, czy jej opinie są coś warte.

Hydro stosuję sam doraźnie, ale na uspokojenie i jest to super extra lek.
@krokof: @Koobik: @ks2m: No i widzicie, niby idziesz do lekarza żeby Ci pomógł ale on tak naprawdę ma to w nosie bo martwi się o własną dupę. Przepisuje byle co na odczepnego. Benzodiazepin nie bo uzależniają, bo ludzie to ćpają. #!$%@?, że dałby mi paczkę najmniejszej dawki 0,25 która dla ćpuna jest pewnie do zjedzenia na raz i za wiele nie poczuje, a mi doraźnie by wystarczyła na kilka
@pijanypowietrzem ja mam za 120 psychiatrę i pewnie by przepisal ten xanax od pol biedy jesli nie masz historii uzależnień. Mi przepisuje praktycznie wszystko co mu proponuję, a i sam dorzuci od siebie coś mądrego
@pijanypowietrzem: po części się zgadzam ale to nie domena "tego kraju"
Wszędzie tam gdzie lobby sobie coś wywalczyło - patrz np afera z opioidami w USA czy masowe uzależnienie od xanaxu tamże - dostaniesz wszystko nawet jak nie zapytasz
A teraz spróbuj w UK albo USA rozpocząć terapię zastępczą testosteronem (nie mylić z koksowaniem na cyklu) - już łatwiej załatwić to sobie od koksa na siłowni.