Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

15 dzień bezdomności.
Wczoraj byłem w pracy. Jak zwykle na nowym stanowisku w nowym środowisku, od razu pojawiają się pytania z mojej strony.
Jest dużo przycisków, dużo czynności podczas procesu produkcyjnego.

Postawili mnie na maszynę do rozlewania wody i będę się szkolił na młodszego aparatowego.
Atmosfera w pracy jest na pierwszy rzut oka spoko, ale ciągle trzeba pilnować żeby produkcja, i proces przebiegały prawidłowo, zgodnie z kartą zlecenia.

Co człowiek stworzył, człowiek jest w stanie ogarnąć. Myślę że sobie poradzę.

Po pracy pojechałem na obiad, a następnie wylądowałem w poczekalni MZK, marzę o położeniu się do łóżka, drzemce lub pójściu spać.
Moje nogi przez ostatnie dwa tygodnie tak dostały w dupę, że powątpiewam w stan mojego zdrowia fizycznego, czy czasem chory nie jestem... Tak mi te nogi spuchły.

Zadzwoniłem do właścicielki, i zapytałem o możliwość wprowadzenia się w niedzielę zamiast poniedziałku i zgodziła się bym mógł już o 16 wejść na pokój.

Idę do pracy, trzymajcie się ciepło.
o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...

źródło: comment_16499066049AVG6CXngEvJT2REUf2Dkz.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@oo__oo nogi tak potrafią dostać nawet po parogodzinnej podróży pociągiem autobusem, limfa to płyn, spływa na dół, jak to płyn, nie jest to rzecz która należy bagatelizować, ale biorąc pod uwagę co opowiadasz, to innej opcji jak ta opuchlizna być nie może, wyleżysz w nd i będzie ok.
  • Odpowiedz