Wpis z mikrobloga

  • 162
#samolociara w poszukiwaniu #praca - aktualizacja:

Dostałam dzisiaj odpowiedzi i od British Airways, i od NATS - od pierwszych negatywną, od drugich pozytywną.

Ale nie ma co Mirunie jeszcze pić kompotu, bo tak jak się spodziewałam, zaoferowano mi niską pensję. Negocjowałam z rekruterem, by dostać wyższą, ma oddzwonić w przyszłym tygodniu z odpowiedzią. Jeśli odpowiedź będzie na nie, to niestety im podziękuję.

Jak się uda, to takie widoki, jak na zdj, będą mnie czekać!

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#uk #lotnisko #lotnictwo #avgeeks #praca #pracbaza #rekrutacja
Ag90 - #samolociara w poszukiwaniu #praca - aktualizacja:

Dostałam dzisiaj odpowiedz...

źródło: comment_1649963342aUH90hBjeKyNdUw0jxpi2r.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
via Android
  • 33
@Budo Haha, to nawet nie jest średnia xD w aktualnej pracy na pełnym etacie mam 31k rocznie, a w tej zaproponowano mi 22k rocznie (na asystenta kontrolera ruchu lotniczego!) :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@PiszeCzasen szukam pracy we flight planningu (po polsku, to dyspozytor lotniczy), ale zaaplikowałam też na asystenta kontrolera ruchu lotniczego, bo chciałam się dostać do NATS
  • Odpowiedz
@Budo: Mam to samo pytanie, jestem ciekawy ile ci zaproponwali. Nie mam zielonego pojecia o tej branzy ale chcialbym porownac do mnie czyli programisty samouka ktory ma okolo poltorej roku doswiadczenia.
  • Odpowiedz
@Ag90: No naprawde, jeszcze w obecnym rynku pracownika dawac pieniadze ktore mozesz dostac w kazdym brytyjskim korpo bez zadnego doswiadczenia.
Powodzenia z dalszymi poszukiwaniami!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@emesc No jest. Liczyłam się tak czy siak z obniżką pensji, bo podano w ogłoszeniu widełki 19k-27k. Ale nie wiedziałam, że tak naprawdę dolne widełki pensji zaproponują (bo to 19k basic salary + 3k bonusu)
  • Odpowiedz