Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: zalezy od aktywnosci, ktore lubisz. jak lubisz hiki, to madera, jak plaze i plywanie to teneryfa (choc na maderze tez znajdziesz fajne miejsca do snorkelingu, scuba, itp). jak chcesz pojezdzic na mtb/enduro/dh to madera, jak na szosie to lepsza teneryfa.
@wiktorek_pl: Byłem na teneryfie i jest dla mnie megaaa.
W sensie masz dużą różnorodność. Jak chcesz to super słoneczko ,plaża i chill. A jak wolisz aktywnie to jedziesz na drugą cześć wyspy gdzie masz góry i świetne trasy trekkingowe. A jak ci się znudzą góry to masz trekking na wulkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiktorek_pl: Jak aktywnie to Madera i nie ma co się nawet zastanawiać.
Nie będziesz żałował. Mieszkałem tam 3 miesiące, przeszedłem 300 km po szlakach i nadal mam niedosyt. Różnorodność tej wysypy powala. Lasy iglaste, subtropikalne pełne eukaliptusów, półwysep Sao Lourenco z 300-400 metrowymi klifami. Mogę ci nawet podrzucić miejscówkę gdzie możesz sobie w nocy hamak rozbić na 300 metrowym klifie :D Z jednej strony masz widok na rozbijające się fale, z
  • 0
@mudmen Bierzemy auto żeby zobaczyć jak najwięcej. Ale sprawdzaliśmy ceny i myśleliśmy żeby na miejscu poszukać bi jeszcze nie wiemy czy chcemy na cały tydzień czy tylko kilka dni