Wpis z mikrobloga

Skończyłem wczoraj oglądać The Boys na Amazonie. Ależ to jest kapitalny serial :) jak nie lubię zbytnio superbohaterów i jakoś do kolejnych Marvelowskich filmów nie ciągnie mnie wcale tak ta opowieść siadła mi bardzo. Kapitalny dobór aktorów - Ojczyznosław czy Rzeźnik grają po prostu kapitalnie. Historia IMO też świetna, dawno w żadnym serialu nie miałem tak wielu momentów po których mówiłem sobie pod nosem WTF? Zrealizowane to wszystko też swietnie. Aż żal ze teraz czekać na 3 sezon trzeba :(

PS. Jak sobie pomyślę ile aktualnie kosztuje Amazon Prime i co oferuje i porównam to z Netflixem to śmiać się chce :)

#seriale #amazonprimevideo
źródło: comment_16500218839fgQKtYdts85ZOrOGG3kWg.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enzojabol: dlatego ja prycham ze smiechu jak wykopki sraja sie o amazonowy serial w uniwersum śródziemia xD bo totalnie #!$%@? w ilość czarnych istnieje ogromna szansa na to że amazon tego nie #!$%@?. Warto sobie porównać to do wieśka od netflixa tam tez slynne czarne elfy i beka ale o jakosci serialu nie świadczą takie drobiazgi. Ja generalnie utwierdzam sie w tym wraz z każdym amazonowym serialem
teraz zobacz Terror na prime


@cnyw: jak się Tobie podobał terror, to zobacz Na wodach północy. Przy nim Terror to bajeczka dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

slynne czarne elfy i beka ale o jakosci serialu nie świadczą takie drobiazgi

@Papieska_kremowka: no drobiazgi w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zrobią serial o hitlerze i w jego roli obsadzą czarnego żyda homoseksualistę
dlatego ja prycham ze smiechu jak wykopki sraja sie o amazonowy serial w uniwersum śródziemia xD


@Papieska_kremowka: Ludzie raczej spodziewają się, że Amazon zgwałci materiał jak to zrobił z Kołem Czasu. W dodatku próbuję zekranizować historię, do której mają tylko częściowe prawa, więc wprowadzają postacie i wydarzenia, które nie istnieją w tym świecie. No, ale poczekamy, zobaczymy, może będzie coś dobrego, ale póki co, to informacje i zwiastun nie zapowiadają niczego
no drobiazgi w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zrobią serial o hitlerze i w jego roli obsadzą czarnego żyda homoseksualistę to też będzie drobiazg? to się kupy nie trzyma i tyle... tak samo jak masa czarnoskórych w XIX-wiecznym Londynie w "Bridgertonach". Gwałcą historię tłumacząc się poprawnością polityczną xD


@biauek_jak_mogles: Kolor skóry aktorów to jest drobiazg, chyba że mowa o filmach i serialach historycznych, które starają się