Wpis z mikrobloga

@dr_love

@vizori: inse zacząlem walić, co za zajebisty środek, polecam każdemu. Pompa robi się już po rozgrzewce :D

a tak to 1000 mg testa, 1000 mg nandrolonu (z czego 800 NPP) 10 IU insy przed i 7 IU po.treningu
Teraz schodze z NPP, zwiększam deke do 400 antykatabolicznie i dorzucam 100 wina dziennie. Lekka redukcja weszła bo w pasie słabo stoje

Sam to ogarniasz, czy ktos Cię prowadzi?
@DuzyRomek: no właśnie na GH nie stac mnie, znaczy stac, ale nie będe #!$%@?ł 5 jednostek jak #!$%@?. Jak wchodzić to od razu 10-15. A z WW pod inse to o tak nie działa, branie ww pod jednostki insy to może pare lat temu było modne i co większe chłopy odradzili mi takie działanie. Teraz jestem na redu, przedtreningiem jem 100 ww, po 70-80. Byl moment, że waliłem 30 IU dziennie,
@giorgioborgio: tak są. Od androgenów są wahania nastroju np. Ja robiłem rzeczy takie, że jakby ktoś by mi powiedział, że takie coś można #!$%@?ć to bym stracił do kogoś totalnie szacunek. Straciłem więc szacunek do samego siebie i dalej nie moge uwierzyc, że takie coś robiłem. #!$%@? sobie życie i musze teraz zaczynać wszystko od nowa. Jestem pewien ze stał za tym Masteron i Tren + niskie kcal i przesadzona redukcja,
@dr_love Ja myśle, że w przyszlości kuracja teściem bedzie dla mężczyzn powszechna i będziemy żyli po 100 lat wygladając na 40, bo z tego co widać ze swiata show biznesu tak to działa
Może być stary sflaczały dziad, ogarnia sobie tescia i zaczyna wyglądać jak mlody bóg
@giorgioborgio: to prędzej GH. Sam teść jest mocno przereklamowany. Ok fajny srodek, ale na samym teściu kultustycznie wiele nie zdziałasz.Chyba, że zależy Ci na dobrym nastroju,, podejściu, libido itd.
Żeby rosły mięśnie to jednak trzeba pochodną DHT, jakiś anabolik. I z takiego połączenia można mieć wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)