Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <---- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

2/19

Druga noc w nowym miejscu już za mną.
Wyspałem się.

Za wkrótce po wypiciu kawy ruszam na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, którą mam o 9, a następnie kolejną o godzinie 11.

Znów stresik bo znowu od początku trzeba się przedstawić i przekonać przyszłego pracodawcę do zatrudnienia swojej osoby.

W rozlewni zaczynam dziś o 14 więc nic nie stoi na przeszkodzie bym mógł załatwić kilka spraw.
Mam nadzieję że uda mi się dzisiaj i będę miał możliwość wybrania bardziej korzystniejszej oferty pracy, a stanowiska na które się ubiegam nie są raczej dla wszystkich.
Ja się szybko uczę to sobie poradzę raczej.

Obie firmy są znacznie bardziej oddalone od centrum ale jeżdżą tam normalnie autobusy miejskie. Jedynie co, to musiałbym wychodzić już o 5 żeby na spokojnie dotrzeć na dworzec, bo stamtąd dopiero jest połączenie do zakładów.

Miłego dnia.
o.....o - #niedajdupy <---- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoh...

źródło: comment_1650346953I21fdbCdHx1qLBQYlkfKUM.jpg

Pobierz
  • 20
@oo__oo: powodzenia Mirku. Mam (miałem) w rodzinie trzech alkoholików. Jeden się opamiętał jak poznał moja ciocie. Jak z nią był a po robocie się spil i obudził w śmietnikach w końcu stwierdził, że woli się ogarnąć, dla siebie i dla niej. Od 30 lat nie pije alkoholu, nic, ani łyka.

Drugi to mąż mojej kuzynki. Gość się w miare spoko trzymal w swoim alkoholizmie, pomijając problemy ze znalezieniem stałego zatrudnienia. W