Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Nikczemny_Pomidor: @DarthRegis: otóż barberzykow po czterotygodniowych kursach jest ostatnimi czasy wysyp, bo powstały akademie szkolące takich ludzi za gruba kasę. A czego ich uczą głównie? Fejda. I w 99% przypadków faktycznie klient przyjdzie aby zrobić mu boki krótko górę długo xD a zapotrzebowanie nawet na #!$%@? barberów jest spore, to się takich bierze, i nawet im się nie daje stanowiska "junior" bo mniej obrotu zrobi i mniej się nauczy (
@DarthRegis: od lat chodzę do fryzjera fachowca, 40 obecnie płacę i jest super, raz polazłem do takiego barbera bo blisko miałem i chciałem zobaczyć co to znaczy ta jakość, pokazałem mu zdjęcie jak chce żeby było, to w życiu tyle uwag pod koniec nie miałem, chłop mi zrobił na głowie jakiegoś gracjana, gdzie ja mu pokazałem zdjęcie fryzury mniej więcej jak poniżej. Chłop się do mnie spruł że się nie znam
L.....i - @DarthRegis: od lat chodzę do fryzjera fachowca, 40 obecnie płacę i jest su...

źródło: comment_1650474486f7CdzAKHApOqZ1Jx3sxhtr.jpg

Pobierz
@DarthRegis: U mnie na wiosce ( gdzie mam działkę ) jest zakład fryzjerski. Prowadzi go dwóch umalowanych panów, obsługują głównie kobiety. Wpadłem przypadkiem się zapisać - za 3 tygodnie w środę jest wolny termin. Cena - 40 pln ( ponad 2 lata temu ) kiedy w Warszawie płaciłem jeszcze 30 pln. I jeszcze się chwalą , że 5 lat temu ostrzygli Jolantę Rutowicz ...