Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanko mam :)
Od 1.5 roku chodze na terapie, czasem rozmawiamy ciekawie, czasem płynęło byle jak.
Od 3 tygodni czuje sie zle ( od 4 miesiecy nie biore leków na lęki, ale niestety wróciły, jutro wizyta u lekarza, troche nie chce do tego wracac, troche czuje ze musze bo robi sie nieciekawie, terapeutka troche mało pomaga, mowi zeby wytrzymac bez leków i praktykowac Yoge i medytacje, czasem mam wrazenie ze nie chodze do psychologa tylko do znachorki. Nie jestem przekonany do tych praktyk.
Czuje ze musze cos zmienic, nie wiem czy wrócic do farmakologii czy poszukiac innego terapeute bo Yoga i Mindfullnes to nie rzeczy ktorych sie chyba uczy na 5 letnich studiach i 4 letniej szkole terapii
#psychologia #terapia #depresja #leki #psychiatria #przegryw
  • 9
@kogutkogucinski94: z mojej perspektywy wygląda to tak: o nie, o nie, nie poradzę sobie bez leków, boję się, przerzucam swój lęk na terapeutę, to jego wina, musi być kiepskim terapeutą.

Twoja głowa steruje Tobą a nie na odwrót, stąd lęki i stąd zwątpienie że bez leków nie dasz rady. Zadaj sobie jedno pytanie. W tej chwili jak to czytasz, czego się boisz? Czego się boisz teraz? Odpowiedź dla każdego będzie taka