Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: co jeśli powiem Ci, że w pracy większość już dawno po ślubie z dziećmi a ci wolni nie są w „moim typie” (i nie chodzi o to, że mam turbo wysokie wymagania, po prostu inny typ ludzi niż ja i jakoś nie czuję tego).
Zainteresowania - Książki, PS5, aktywność fizyczna ale stacjonarna jakieś pilatesy itd (jestem chudzielcem więc siłownia odpada) - średnio mi wychodzi „znalezienie” kogoś w tym.
Nie mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@nugu: Tinder, z różowej perspektywy to miejsce gdzie znajdziesz

- Osoby forsujące spotkanie i seks w pierwszej minucie, które są tylko po to (ew. zainteresowani jakimiś fetyszami.)Dowiesz się o nich o wiele bardziej szczegółowo niż chciałabyś wiedzieć już w pierwszej wiadomości. Jak się oburzysz, spodziewaj się steku wyzwisk pod swoim adresem

- Osoby które za rękę nie trzymały, a ich poczucie własnej wartości szoruje po dnie. Jedyne co po takim związku
@Ziom166: hej chyba trochę przesadzasz. Myślę, że da się tam znaleźć też spoko ludzi. Nie mam co prawda jakiejś długiej przygody z tinderem ale to właśnie tam poznałem moją aktualną różową, jakieś 1,5 roku temu. Na tyle na ile wiem to zarówno ja jak i różowa jesteśmy raczej normalni i nie wpadamy w żadną kategorię, która opisałaś powyżej, więc myślę że da się.

@nugu Wydaje mi się, że jedyne co to
@nugu: posiadać opis (jakieś zainteresowania czy coś żeby był jakiś temat do rozmów) odpisywać pełnym zdaniem, mieć duża tolerancje na głupotę bo 3/4 ludzi których tam spotkasz właśnie tacy są, lub w głowie im tylko ruchanie
Możesz tez spróbować #mirabelkaszukamirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)