Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@nugu: jeżeli musisz tindera, to bym od razu na wstępie napisała że wszelakie jednonocne przygody - out. I dalej rozmawiaj jakbyś szukała kumpla, a nie związku. Jak kliknie wam, to pójdziecie dalej. Ale z pewnością zwracaj uwagę na prawdomówność, to czy nie dostaje srania, jeżeli gdzieś znikasz na jakiś czas (nawet nie celowo, ty z nim piszesz na Tinderze, nie mieszkasz z nim, masz prawo np. zniknąć na 10 min bo
@nugu szukasz, nie szukasz, i tak skończysz na randomowym bolcu. Instynkty będą silniejsze jak chad się zjawi. Oczywiście akcja na raz to będzie.
@pepepanpatryk:

Nie mam co prawda jakiejś długiej przygody z tinderem ale to właśnie tam poznałem moją aktualną różową, jakieś 1,5 roku temu


No co Ty ziomek, przecież to apka tylko do seksu. Tak przecież mówią ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ziom166:
Jakieś takie smutne myślenie masz. Zawsze to jest kwestia wyborów. Jak przesuwasz takich to nie dziw się, że masz tylko takie doświadczenia.
@oslet: No nie bardzo bo chady nie są w moim typie. Nie każda różowa ślini się na widok spompowanego siłką nażelowanego typa z betą i zdjęciami w lustrze przymierzalni. Jeśli takie macie postrzeganie kobiet to serdecznie Wam współczuję.
Ale z pewnością zwracaj uwagę na prawdomówność, to czy nie dostaje srania, jeżeli gdzieś znikasz na jakiś czas nawet nie celowo, ty z nim piszesz na Tinderze


@nugu tylko znowu nie przeginaj w drugą stronę. Mi dziewczyna z tindera robiła przerwy po 3 tygodnie xD
po pierwszej takiej akcji trzeba ją było olać. Po co trzymać kogoś kto się tak zachowuje?


@nugu: co ci mam powiedzieć, miękki jestem. A po drugie to mi zależało, więc łyknąłem pierwsze tłumaczenia jak pelikan.