Wpis z mikrobloga

Pani Eliza Michalik, po byciu dziennikarką konserwatywną, dziennikarką lewicową, dziennikarką oskarżaną o plagiaty, obecnie odgrywa rolę dziennikarza popularyzującego wiedzę na temat fizyki oraz reaktorów jądrowych.

Czy można wymarzyć sobie lepszego eksperta?

Czekam na komentarz Wojciecha Cejrowskiego.

#srodowisko #energia #fizyka #gopodarka #nauka
biesy - Pani Eliza Michalik, po byciu dziennikarką konserwatywną, dziennikarką lewico...

źródło: comment_1650717892HUR6F7q5U27g7r7sZ8saXQ.jpg

Pobierz
  • 30
@biesy: no ale ma trochę racji. Nawet nie chodzi o bezpieczeństwo, tylko że ta elektrownia będzie 2 razy przepłacona. Odpowiednie osoby zarobią, a Polacy jak zwykle zostaną wydymani i będą spłacać czyjeś wille. Z drugiej strony ta elektrownia jest potrzebna i Polska jest pod ścianą.
Zasłoną dymną dla wałów będzie codzienne pierdzenie w tv czy atom jest zły czy dobry. Sory, ale ja nie mam już pieniędzy żeby płacić coraz więcej
@biesy: Cejrowski sobie kupił ranczo w USA to pewnie mu atom nie przeszkadza. Michalikowa pindrzy żeby tylko o niej gadali.
I fakt pewnie będzie przepłacone ale niech w końcu stanie... Lata temu miała być już w Żarnowcu i stoją tylko fundamenty. Jedyny reaktor jaki mamy wabi się Maria i jest używany tylko do tworzeni aaisotopów medycznych... ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@biesy: jest w tym racja, jestem w #!$%@? za odejściem od węgla i przerzuceniem się na potężny atom, ale jeśli ktoś w tym kolesiowskim środowisku zleci coś szwagrowi bo taniej, tutaj pieniądze znikną na podwykonawcę krzak, tam ktoś zrobi lewy przetarg no taniej a reszta do kieszeni. Koniec końców z początkowych 40mld zrobi się 100mld, bo połowa pieniędzy zniknie w trakcie i trzeba dołożyć i dołożyć i dołożyć. Pieniądze będą władowane
w Otwocku od lat pracuje reaktor jądrowy


@Lubie_Budyn: tak wiem, pracowałem przy nim. Tylko że jej chodzi o korupcję podczas budowy, a reaktor ten został wybudowany ponad pół wieku temu. Jestem za elektrownią jądrową ale z jawną i publiczną listą większości wydatków z obszernym uzasadnieniem dlaczego to tyle kosztuje i z częstymi kontrolami. Inaczej będzie tu druga Ostrołęka, albo respiratory. Ktoś coś buduje, ktoś coś burzy, ten zarobił kto miał zarobić,
no ale ma trochę racji. Nawet nie chodzi o bezpieczeństwo, tylko że ta elektrownia będzie 2 razy przepłacona. Odpowiednie osoby zarobią, a Polacy jak zwykle zostaną wydymani i będą spłacać czyjeś wille. Z drugiej strony ta elektrownia jest potrzebna i Polska jest pod ścianą.

Zasłoną dymną dla wałów będzie codzienne pierdzenie w tv czy atom jest zły czy dobry. Sory, ale ja nie mam już pieniędzy żeby płacić coraz więcej i więcej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biesy: Jak dobrze wiadomo polacy do niczego się nie nadają, a polska powinna być wchłonięta przez lepsze, poważniejsze państwo. Dać p0lakom atom, to jeszcze sobie coś zrobią, rozkradną, a przy okazji pobiją murzyna.
Za to elity mamy nienaganne, bardzo współczuję Elizie, że urodziła się w polsce i się musi z nami użerać ;_;