Wpis z mikrobloga

Mireczki przebranzowilem sie z deva na kardiochirurga i polecam kazdemu. Zero potrzeby doksztalcania sie, bo przeciez serce sie nie zmienia tak jak frameworki, dokumentacja juz spisana lata temu. Nie robimy bypassów ani przeszczepów w sprintach, takie rzeczy jak ablacja estymujemy z górką na 8h a schodzi 1h i fajrancik. Zero stresu, mowie wam. W dodatku zarobki lepsze bo na boku mozna przepisywac betablokery a nie brac poboczny projekt na UZ/B2B

#pracait #programista15k #pdk
  • 28
  • Odpowiedz
@villager: polecam chirurgslab oraz cardiosurgeon development academy ale to troche strata kasy, wszystkiego mozna dowidziec sie od kurkumowego przyjaciela z youtube ew udemy

Google to najwazniejsza umiejetnosc w tej specjalizacji, zwlaszcza jak cos ciachniesz i krew tryska, a saturacja spada. Trzeba umiec szybko adaptowac sie do sytuacji
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: Ja pracuję w medycynie jako lekarz ale przez kilka lat prowadziłem własną działalność gospodarczą IT (programowanie stron www) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do mitycznych 15k może nie doszedłem ale było bardzo blisko. Miło to wspominam i chętnie bym wrócił :)
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: Konieczne są jakieś naturalne predyspozycje? Jestem słaba z chemii, ale mam pewną rękę (zawsze dobrze mi szło wykrawanie tłustych kawałków z mięsa na obiedzie u babci). Ożywiłes moje nadzieje na spełnienie marzeń z dzieciństwa ( ʖ̯)
  • Odpowiedz