Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Największą gratyfikacją z zarobionych pieniędzy jest ilość i jakość wolnego czasu jaki dzieki temu można mieć. No i najważniejsze: trzeba mieć pasję/hobby. Pomaga to iść przez życie - od razu można poznać ludzi bez zainteresowań, dość mam takich osobników.
  • Odpowiedz
@jmuhha:

lvl 32 here

- traktuj szkołę po studencku: 3.0 wystarczy
- nie wierz tym którzy mówią że do matury trzeba uczyć się 3 lata, wystarczy 3 miesiące i dobre vademecum
- jedź pod namiot, za kilka lat poznasz laskę która nie będzie chciała słyszeć o tym w obawie przed robactwem
- jesteś harcerzem i się z Ciebie śmieją? Nie przejmuj się tym, sami stwierdzą w wieku 30-kilku lat że z
  • Odpowiedz
@jmuhha: przyłóż się bardziej do języków, wcale nie potrzebujesz tak bardzo sympatii kolegów z klasy, Agnieszka z "6B" na prawdę Cię lubi. O jeszcze p. Jabłońska wcale nie jest taką wredną rurą, tylko łatwo traci cierpliwość, ale potrafi być bardzo pomocna jak się wykaże odpowiednio zainteresowanie i się trochę popracuje, nawet jak nie ma wyników.
  • Odpowiedz
@jmuhha: większość głupich rad. Jak można komuś radzić uczenia się mniej i podążania drogą najmniejszego oporu, bo nauka nic nie daje? To co Wy teraz w życiu robicie? Nauka rozwija i ćwiczy mózg. to nie chodzi o to, żebyście pamiętali z głowy budowę pantofelka, tylko żeby mniej więcej wiedzieć jak ten świat funkcjonuje i mieć na tyle wyćwiczony mózg, by szukanie i zapamiętywanie nowych informacji przychodziło łatwiej.

Nauką ćwiczy się mózg,
  • Odpowiedz
@jmuhha:
LUDZIE SĄ NAJWAŻNIEJSI!
A więc żadnego bycia nieśmiałym, czy udawania że nie są potrzebni. Więcej spotkań ze znajomymi, więcej imprez, więcej podbijania do koleżanek, więcej wycieczek, ogólnie dużo więcej socjalizowania się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@feniks_pn: no po tych radach większość osób skończyłaby ostatecznie jako największy idiota w miejscowości. Rozumiem jakby to się odnosiło do średniej, późnej gimby, ale większości pewnie by takie rady już dawała sobie w podstawówce. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IlIlIlIlIllll: no to było prawie 20 lat temu, mój angielski był ze szkoły podstawowej, w necie nie było takich kursów itd. jak dziś, poddałem się szybko xD Ogarnąłem HTMLa z książek, CSS i Photoshopa całkiem elegancko xD
  • Odpowiedz
nie ucz się ponad stan, zdawaj wszystko po najmniejszej linii oporu


@wihajsteer: może lepiej się ucz, bo potem nie będziesz nawet potrafić napisać tak prostego zwrotu w sposób poprawny xD
  • Odpowiedz
@jmuhha Zainteresować się grą na giełdzie i programowaniem :p Jakbym to zrobił w liceum, to teraz na lvl 30 już bym miał lepszego expa. Po za tym mieć kompletnie wywalone na oceny, ale przykładać się do przedmiotów, które mnie interesują + angielski.
  • Odpowiedz