Wpis z mikrobloga

@jmuhha miałem jebnietych kumpli których nie powinienem się słuchać i jak Justyna chciała się przytulić to powinienem chętniej dać się przytulać i lecieć z tematem :D
#!$%@? z tego że mądrością nie grzeszyła ale codziennie uśmiechała się rano na mój widok i leciała z otwartymi ramionami żeby się przywitać a ja głupi zazwyczaj się wyrywałem i mówiłem żeby dała mi spokój :(
Wszystko pod presją ziomków żeby ją zlewać.
Pod koniec liceum
nie oszczędzać kieszonkowego, bo te "ogromne" 3k oszczędności w życiu dorosłego nic nie znaczy


@elzevir: a to akurat, moim zdaniem, nie za mądre. W oszczędzaniu przez dziecko nie chodzi przecież o wysokość oszczędności, że ma se odkładać już na mieszkanie czy coś XD, tyko o nauczanie się zarządzania finansami, i nabranie dobrych nawyków, np. nie #!$%@? do zera wszystkich swoich dochodów :P
@jmuhha: Spójrz jaki będziesz zajebisty. Bądź taki już teraz. Nie idź na studia, bo szkoda czasu. Naucz się programować i wyjedź z kraju jak najszybciej. Kup bitkojny i sprzedaj jak będą po 60k $. Nie olewaj niemieckiego, bo się przyda. BMW nie jest dobrym pomysłem xD
@jmuhha:
- #!$%@? towarzystwo które ci nie pasuję,
- nie #!$%@? wszystkiej kasy na imprezy, kup sobie porządne ubranie i wyglądaj schludnie,
- pielęgnuj przyjaźnie żeby je utrzymać po szkole, potem ciężko o nowych, prawdziwych znajomych.
- nie idź na studia, tylko stracisz czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jmuhha: uprawiaj jakiś sport, jeśli się znudzi to idź na coś innego, ucz się języków obcych - resztę olej, zawsze wybieraj znajomych, a nie naukę czy komputer. Nie musisz mieć frekwencji 100%. Pisz z tymi głupimi dziewczynami na gadu gadu o tych pierdołach, a nie je olewaj. Pomóż Patrycji w nauce kiedy zaprasza Cię do siebie, debilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: hmmm z takich bardziej szkolnych, a wiec nie numery totolotka czy kupuj np. btc. To może żeby nie słuchać dorosłych, że najlepsze czasy są teraz a potem będzie tylko ciężej, i bym starał się ubiegać o liceum w dużym mieście wojewódzkim z internatem nawet jakbym miał pracować by sie utrzymać.