Wpis z mikrobloga

Powiedz mi, sporo imprezowałeś w liceum czy nie bardzo?


@Filipterka25: Dużo i niczego nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle że imprezowanie to nie tylko siedzenie po knajpach i przewalanie całej kasy jaką się ma. My jej wiele nie mieliśmy, więc kombinowaliśmy ile się da i ostatecznie pozostały mi fajne wspomnienia. Wspomnienia, znajomości, przyjaźnie, umiejętności interpersonalne, doświadczenie, fakt że coś się przeżyło z perspektywy czasu a nie
  • Odpowiedz
kup bitkojny po złotówce za 10, tak jak zamierzałeś, ale zrezygnowałeś bo ci się nie chciało tego ogarniać


@Miecz12: w tamtym czasie to trzeba było kopać na każdym możliwym komputerze, a nie kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha za zaoszczędzone pieniądze nie kupuj aparatu w 2008 tylko wszystko w BTC sprzedaj połowę jak będzie po 40k ustawisz się do końca życia. Kolejna połowę sprzedaj jak wróci po upadku na 55k, kup kilkaset tysięcy dogecoina jakkolwiek to brzmi i sprzedaj po 2 dolary zapewnisz spokojny byt sobie i najblizszym. Nie mów nikomu o fortunie żyj jak gdyby nigdy nic nie martwiąc się o jutro, nie przejmuj się szkoła i studiami
  • Odpowiedz
Linia nie ma swojej szerokości


@Zefir_Zdobywca: Nie ma szerokości - z definicji linia to zbiór punktów, a te nie mają żadnych wymiarów.

długości


@Zefir_Zdobywca: jest nieskończenie długa - jeśli miałaby mieć długość, byłaby odcinkiem ¯\_(ツ)_/¯

głębi


@Zefir_Zdobywca: Jak coś, co nie ma wymiarów może mieć głębię, nawet nie wiem czy w matematyce istnieje takie pojęcie jak głębia xD

Więc spokojnie, nieświadomie posłuchałeś swojej własnej rady w temacie uczenia się
  • Odpowiedz