Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż Tuskiem, gdy powiedział najpierw, że popiera 500+ a potem nawet 800+? I którego to partia ma REALNE szansę by rządzić?

Brak w ogóle jakiegokolwiek porównania. Można tu krytykować tylko PiS, Konfederację i od biedy Lewicę. Partyjny portal, i tyle.

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #ciekawostki #polityka
Kapitalista777 - Jak to jest, że Wykop jest zasrany Mentzenem 10 RAZY BARDZIEJ, niż T...

źródło: Tusk-ujawnia-to-beda-moje-pierwsze-decyzje-po-wyborach_article

Pobierz
  • 68
Można tu krytykować tylko PiS, Konfederację i od biedy Lewicę. Partyjny portal, i tyle.


@Kapitalista777: xDDDDD
Ja #!$%@?, codziennie widać pełno prawicowych wysrywów na głównej czy na Mirko, krytykujących PO, Lewicę, inne partie komuchów, a jak nagle twój ulubiony polityk zostanie skrytykowany przez 10% użytkowników to portal partyjny xDDDD

Wiesz gdzie wszyscy myślą jednakowo? W dyktaturze

Na grupce zwolenników Konferencji na pewno jest mniej krytyki Mentzena, może tam nie dostaniesz bólu
@Kapitalista777: człowieku, twoje ostatnie pięć stron postów to posty pod prawackimi znaleziskami typu:
- gej w sukience w przedszkolu w USA
- imigranci gwałcą turystkę
- Bosak celnie o podatkach!!!! [zobacz memy]
- murzyn się zesrał
- konfederacja 10%
- Mentzen MASAKRUJE lewaka
- głupi lewak coś tam gada

część z nich nawet jest w gorących xD gdzie ty je szukasz? w głębi wykopu?
przestań się ośmieszać i wyjdź ze swojej
@Kapitalista777: Można tu krytykować wszystkich.
Po pierwsze, część osób zgodziła się z Tuskiem co do 500+ i 800+ albo uważać to drugie za zagrywkę wyborczą. Tusk nie może tego wetować bo musi mieć szerokie poparcie w społeczeństwie i nie wpadać w pułapki pisu, że "Tusek zabierze pieniądze".

Co do Konfederacji - jest to partia popularna w internecie ukazująca się na inną niż jest i maskującą swój populizm oraz konserwatyzm światopoglądowy oraz
@niochland: Jeszcze raz:

codziennie widać pełno prawicowych wysrywów na głównej czy na Mirko, krytykujących PO


Gdzie to jest? Potrafisz przywołać choć jeden przykład z ostatniego pół roku, gdzie wpis krytykujący PO zdobył te powiedzmy 600+ plusów i wylądował na 1. stronie Gorących?

Bo ja pamiętam tylko raz, gdy Tusk mówił, że poprze 800+, był jeden czy 2 wpisy na 1. stronie Gorących. Dasz jakiś przykład?

Gdy taki PiS był jeszcze w
@Bumelante: tłumaczę tylko różnice w postrzeganiu. Wg mnie nie może, ale nie przeszkadzają mi one tak bardzo.
Poza tym:
- Zagrywki wyborcze Tuska - poprę 500+, bo jest to standard w polityce, a muszę zdobyć poparcie 35% społeczeństwa, która to świadczenie wspiera. Poza tym, nie mogę wystawić się na ataki ze strony pisu i niezdecydowanych, że zabieram pieniądze. Wręcz poproszę o 800+ szybciej żeby wytrącić im ten argument z ręki i
@Kapitalista777: to jest niesamowite jak ludzie tutaj spijają każde słowo z ust Mentzena XD Żaden inny polityk nie jest tak dogłębnie wysłuchany i przeanalizowany jak on.
Tusk coś powie o 800+, darmowych kredytach czy innym socjalu za kilkanaście miliardów? A co tam, ważne że to nie PIS. Pieniądze się znajdą! Nie będzie problemu! Taki poczciwy staruszek, można na niego zagłosować.
Petru coś powie bez konkretów, np. o podstawowej emeryturze dla wszystkich