Wpis z mikrobloga

@paniswiata: Wiem, że nie Twój screen, bo starszy design. Ale na szczęście na 99% da się takich typów wyłapać po samym contencie w profilu i od razu czuć vibe sebiksa, fuck boya czy podstarzałego napaleńca. Już po pierwszej wiaodmości widać, że ograniczony seba lub ruchacz próbujący zgrywać kasanowę
  • Odpowiedz
@paniswiata ja miałam zawsze jedną zasadę, która się sprawdzała na wszelkich komunikatorach i aplikacjach randkowych: jak ktoś pisze do ciebie pierwszy to w 99,9% będzie to jakiś podejrzany koleś, który w różnym czasie wypali z propozycją seksu albo zdjęciem fiuta. Tylko ci, do których ja sama pierwsza napisałam byli ok i się to nie zdarzało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: ale z dupy zasada, biorąc pod uwagę fakt, że jako gościu nie napisze pierwszy to ma praktycznie 0% szans, że jakaś zagada do niego sama od siebie, jeżeli on ma wygląd normika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: lepiej, ale jakbym założył tindera i miał czekać aż jakaś napisze to bym się nie doczekał. Większość kobiet oczekuje, że to o nie trzeba zabiegać i nie napisza pierwsze, chyba że mają dziecko.
  • Odpowiedz
@pedros92 wiem o tym, dlatego facetom nie doradzam czekać. Jak się coś chce trzeba brać sprawy w swoje ręce. Kobiety są niestety przyzwyczajone, że to facet ma pierwszy napisać itd. i same niechętnie to robią zwłaszcza jak dostają ciągle jakieś wiadomości i na tinderach jest dużą przewagą płci męskiej. Tylko potem się okazuje, że z tego dostawania codziennie wiadomości typu "ale jesteś piękna" nic konkretnego się nie dzieje poza tym, że jest
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Moim zdaniem, to powinno działać tak, że mężczyzna np. nie ma możliwości napisania do kobiet jako pierwszy w ogóle. Mówię poważnie, bo;

1. To wyeliminowałoby problem właśnie takich spamujących spermiarzy.


2. Mężczyźni nie musieliby się głowić nad jakimiś fikołkami jak zagadać, nie traciliby czasu na laski, które są tam tylko dla zabawy. Jak laska jest zainteresowana to zagada, jak nie, to znaczy, że nie była zainteresowana. Skończyłoby się czekanie na
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Gdyby to była nawet appka o nazwie CipoLiz, służąca wyłącznie do umawiania się na lizanie cipy bez możliwości odmówienia, to taki tekst by nie przeszedł przez moje palce.

@bezbekpol: Już są takie appki, gdzie babka musi pisać pierwsza. Nie mają podejścia do konkurentów.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem, to powinno działać tak, że mężczyzna np. nie ma możliwości napisania do kobietjako pierwszy w ogóle.


@bezbekpol Dla mnie to by się sprawdziło, bo i tak tym co pierwsi pisali nie odpisywałam. Chyba, że to było coś ciekawego i nietypowego, ale i tak taki facet był zawsze przeze mnie podejrzany i mu nigdy nie ufałam, bo jak pisałam w 99% to były zawsze podejrzane typy.

Miło jest dostawać komplementy, nikt
  • Odpowiedz