Wpis z mikrobloga

to chyba jest taki fetysz, że gość jest podjarany faktem, że dziewczyna coś takiego przeczyta i ją to poruszy i obrzydzi.

Coś w stylu typków obnażających się w parku. Wątpię, żeby ktoś piszący taką wiadomość liczył, że mu się uda w ten sposób zaruchać.


@lab_rat: Albo liczy na szczęście. Jak napisze tak do kilkudziesięciu kobiet to może któraś się w końcu zgodzi.
Najpierw kulturalny komplement, żeby było, że normalny z niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: to facetom nie doradzasz czekać, ale sama mówisz że jak sami do ciebie pisali to 99.9% to podejrzani kolesie. Trochę mi się to gryzie ze sobą.
  • Odpowiedz
@pedros92 wiem, że to tak brzmi, ale takie miałam doświadczenia. Ci co pierwsi do mnie pisali to były podejrzane typy. Żeby do tego dojść musiałam na początku odpisywać wszystkim, potem tylko niektórym i zawsze z ograniczonym zaufaniem.

Tak, jak mówiłam moje przesłanie jest bardziej do kobiet, żeby nie czekały jak chcą kogoś poznać.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Mnie się wydaje, że może podświadomie dawałaś fory osobnikom, których sama wybrałaś i dlatego to oni wydają się normalni. Sama inicjowałaś rozmowę z tymi, którzy ci się podobają, więc więcej jesteś w stanie znieść. W drugą stronę to nie działało, a przy wielu kontaktach to pewnie byłaś znudzona. Ale to tylko taka moja luźna analiza i nie muszę mieć racji.
  • Odpowiedz
@red7000

Gdyby to była nawet appka o nazwie CipoLiz, służąca wyłącznie do umawiania się na lizanie cipy bez możliwości odmówienia, to taki tekst by nie przeszedł przez moje palce.


o jeżu ale zgniłam siermiężnie
  • Odpowiedz
Moim zdaniem, to powinno działać tak, że mężczyzna np. nie ma możliwości napisania do kobiet jako pierwszy w ogóle.


@bezbekpol: jest już taka aplikacja bumble, u nas mało popularna. Miałem tam konto i w praktyce to panny piszą tylko "hej" lub wysyłają losową emotke byle tylko odblokowac możliwość czatu
  • Odpowiedz