Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pora na wyznanie, ktore zasługuje na anonima i prośba na końcu. Poznałem jakis czas temu Mirabelkę, która mnie zafascynowała. Postanowiliśmy sie nawet spotkac w realu. Zadne z nas nie zrobiło tego pierwszego kroku, totez relacja pozostala na kolezenskim, okazjonalnym kontakcie.

Jesli to czytasz to daj mi prosze jakikolwiek znak. Drugiej "szansy" nie zmarnuje, potrzebny mi tylko choc jedna wskazówka, ze chcialabyś poglebic kontakt.

Nawet jesli ty tego nie przeczytasz, albo jednak nie chcialabys rozwijac znajomosci, to moze chociaż swoim apelem pomoge innemu Mirkowi i jego Mirabelce, ktorzy oboje mogą byc zbyt nieśmiali czy niedoswiadczeni do wyjscia z inicjatywą, a to ich przekona.

W miarę możliwości chciałbym prosić o plusy, zeby zwiekszyc zasięg apelu.

#zwiazki #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626723947eabc57cdae60f09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 19
@Kubrek Trochę pie******** opa, racja. Tyle, że jak się gość lasce naprawdę podoba to to widać po jej zachowaniu, a więc ona sama z siebie dawałaby jakieś tam ,,znaki". Jeśli op musi pajacować żeby zwrócić na siebie uwagę albo musi prosić o jakiś znak będący darem od niebios pozwalającym zbliżyć się mu do tegoż anioła to raczej kiepsko to widzę. Myślę, że i tak z tej relacji nic by nie było bo
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedy wy przegrywy w końcu zrozumiecie, że 99% kobiet szuka gościa, przy którym będzie się czuć bezpiecznie?

I teraz powiedzcie mi, ile bezpieczeństwa partnerce jest w stanie zapewnić typek, który się boi pokazać dziewczynie że chce się z nią związać. Taki człowiek będzie zawsze wszystkim przerażony, pomiatany przez życie i wszystkich ludzi dookoła i kobieta albo będzie pomiatana razem z nim, albo będzie musiała go przed tym światem bronić. Świetny