Wpis z mikrobloga

Marika jest dumna ze swojego podejścia do miłości. Została 5 razy zdradzona .Dziewczyna nie rozumie, że jest zbyt łatwa . Można ją mieć na pstryknięcie palca. Łatwa zdobycz nie zaspakaja na długo większości samców co nie kobiety?
#hotelparadise
  • 8
@Olostro: jednak ja nie zwalalabym winy za zdradę na osobę zdradzoną.
Jak Mariki nie lubię bardzo, tak tu się z nią zgadzam, jak ktoś kocha to nie zdradza.
Zdrada to zawsze jest wybór, nie ważna otoczka że coś tam coś tam, coś było czegoś brakowało, bla bla bla. W związku nie gra to się można rozstać, a jak ktoś tego nie robi, tylko zdradza to taki był tej osoby wybór.
@Olostro: tu tez chodzi o jej wybory , czemu wybiera takich mezczyzn intuicyjnie. Na Zdzira tez poleciala i byl flou i ogolnie dwie poloweczki jabłka xD ewidentnie zle wybiera. Mialam kiedys taka kolezanke ktora kazdy facet zdradzal, byla fajna , madra i ladna , ale zawsze wybierala takich dupków , tak ja ciaglo do nich. Zwykli ja nudzili. Szkoda mi jej jak na nia patrze , bo widze jak wiele powinna
@Komarczyk: @Luska_02: @Aurelia2021: @LlalalaAnia: Najprawdopodobniej to ona za szybko idzie z facetami do łóżka zanim się lepiej z nimi pozna. W programie widać jak łasa była na kontakt fizyczny. Naiwnie postępuje i moim zdaniem nie powinna być dumna ze swojego podejścia do miłości , a wręcz odwrotnie nauczona nieprzyjemnymi znajomościami powinna długo poznawać faceta zaczym dojdzie do aktu. Jak widać nic przeszłość ją nie nauczyła np. ciąża z
@Olostro: ja jestem zdania, że wszystko dla ludzi, pod warunkiem, że nie przynosi to nikomu cierpienia, wliczając w to osoby będące bezpośrednio w sytuacji. Może być tak jak piszesz i że u Mariki jej zachowania seksualne mają charakter autodestrukcyjny. Jeżeli tak jest, to fajnie byłoby jakby spróbowała to z kimś przepracować.
@Komarczyk: zależy też chyba czym dla kogoś będzie zdrada, dla 22 latki zdradą może być całowanie się, dla mężatki po latach małżeństwa pocałunek to nie musi być do zdrada.

Jak poznałam Marikę w programie tak myślę "pożyjemy zobaczymy". Pewnie sama nie miała okazji do zdrady, dlatego nie zdradzała, wydaje mi się że jest zdolna do zdrady.