Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: jak dokładniej działa ten carplay, załóżmy że mam zainstalowana na telefonie aplikacje do odtwarzania mp3 - poweramp, jak ja odpalę na telefonie to dalsza obsługa jest w radio? Druga sprawa - gdzie wtedy powinny być pliki mp3 w pamięci telefonu czy podłączam usb do radia i aplikacja z telefonu odtwarza pliki z usb?

Edit :dobra doczytałem że masz car play a nie android auto, no ale może znasz zasadę działania
@miauczar: To urządzenie obsługuje tez android auto.
Zobacz sobie jak działa android auto na yt.
Po prostu zmienia twój system multimedialny w twojego smartfona, i korzystasz z swoich ulubionych aplikacji jak Spotify czy Google Maps w samochodzie zamiast domyślnego gps czy radia producenta
@Darknes17: Uwaga, lista pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Sygnał gps pobierany jest z anteny zewnętrznej? Jak wygląda obsługa pokrętłem? Czy mapy są od bmw, czy też trzeba sobie wgrać własne z wybraną aplikacją? Co z internetem - ma miejsce na kartę sim? Yanosik można zainstalować?
@avatarr: Serio łatwiej ci będzie znaleść filmik jak działa CarPlay.
W skrócie to specjalne oprogramowanie w iPhonie, które po połączeniu się z urządzeniem wyświetla zmodyfikowany iOS na ekranie z aplikacjami z twojego telefonu.
Wspiera wszystkie przyciski z kierownicy oraz pokrętło idrive, oprócz tego ekran jest dotykowy.
Mapy są co masz w telefonie czy Google Maps czy waze.