Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję Waszej dobrej rady. Za kilka tygodni Niebieski ma urodziny w ramach których chcę mu sprezentować jakąś fajną zabawę w postaci wypaśnej wiertarko wkrętarki. Celuję w Boscha albo Makita. Jako że ja jestem zielona, podzielcie się Waszymi rekomendacjami/marzeniami w tej kategorii (i TYLKO tej ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Z góry pięknie dziękuję.
Edit: budżet do ok 1kpln

#niebieskiepaski #rozowepaski #prezent #remontujzwykopem #majsterkowanie #remont
  • 22
@fraszka_lubaszka: wypaśna to znaczy za ile?

Skup się na bezszczotkowych (brushless).

Niebieski Bosh, Makita i DeWalt to produkty podobnej jakości. Czy ma już jakieś inne narzędzie na akumulatory? Bo jeśli tak to dobrze kupować tego samego producenta, żeby akumulatory były zamienne. Możesz też z tego samego powodu zobaczyć na całą linię danego producenta i przewidzieć czy będzie chciał w przyszłości kupić coś kolejnego.
a razie sporadycznego, ale ma to być porządny sprzęt, którego będzie można użyć w przyszłości przy wykańczaniu dom (nie całego ofc, ale skręcanie mebli, dorzucanie gniazdek i takie tam).


@fraszka_lubaszka: do tych celów wkrętarka się nie nadaje. Raczej wkrętaki itp itd.