Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: A wiadomo co to za drażetki?
Wydaje się, że każdą bierze z innego pojemnika, więc w zasadzie wszystko może być z tym w porządku. Pewnie jakieś suple czy inne witaminy w większości? Wystarczy, że jedno to magnez, drugie to potas, a trzecie witamina D3+K2 na przykład. Sama mam takich od #!$%@? w szafkach i wystarczyło, że brałam komplet jak mnie łapały skurcze w łydkach zimą to dało się łykać garściami.
  • Odpowiedz
@opioidowa: żartowałam z tym przedawkowaniem, ale mi się to z Fitnesiarą skojarzyło, ona tez z walizką supli przyjechała do hotelu i często mocno pobudzona była. Zenka też czasami nosi.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Też prawda, może łykali jeszcze jakieś tabsy z kofeiną, żeńszeniem albo guaraną, bo też mają działać trochę pobudzająco. Chociaż wydaje mi się, że paradoksalnie przynajmniej w wypadku Wiktorii mogło to też wynikać z tych jej regularnych porannych treningów. Ta zależność wydaje mi się absurdalna, ale faktycznie trochę ruchu z rana daje ludziom takiego energetycznego kopa - przynajmniej tak słyszałam od znajomych, którzy faktycznie ćwiczą xD
Nie wiem natomiast czy ten
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Pamiętam z lajwów z poprzedniego sezonu jak Daro i Uszaty było razem w singlówce i podczas wieczornej imprezy zaczęli się kręcić przy łazience potem któryś potrząsnął opakowaniem z tabletkami i obydwaj zaczęli się śmiać. No i te dziwne źrenice u malkontenta.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: hehehe - nie ma co porównywać z Wiką, która koksu miała całą walizkę.
Wg mnie Zenek bierze różne witaminy - ja przykładowo często i regularnie się badam i na bieżąco uzupełniam braki w organiźmie - nie biorę suplementów "wszystko w jednym" tylko osobno Magnez, Selen, Wapno, Cynk itd. Sporo tabletek wychodzi.
  • Odpowiedz