Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@mapache: zadaj sobie lepiej pytanie czy na pewno potrzebujesz telefonu flagowego za 4-5 tys. Ja od kilku lat stosuje zasadę że kupuje coś średniego za 1000-1300 zł i przynajmniej nie szkoda jak coś się stanie z tym telefonem. Teraz za 1200 zł masz duży ekran, 6 GB ramu, 128 GB wewnętrznej której pewnie nawet w połowie nie zapełnisz a telefon działa płynnie. O ile nie jesteś amatorem zdjęć, nie grasz w
  • Odpowiedz
jak myślisz to znaczy, że cie nie stać, ja w pewnym momencie kupiłem, bo miałem taki kaprys i kasa nie grała roli
  • Odpowiedz
przynajmniej nie szkoda jak coś się stanie z tym telefonem


@Rst00: o sprzęt dbam i nigdy nawet telefonu nie zbiłem więc o to się nie boje. aktualnie mam OnePlus6 i jestem zawiedzony jak producent postąpił z aktualizacjami. czyli zabugował telefon jak się da
  • Odpowiedz
jak myślisz to znaczy, że cie nie stać


@getin: XDDDDD nie będę wchodził w dyskusję bo nie warto. czy jak będzie kostka masła po 10zł to mam ją kupować dla kaprysu bo cena nie gra roli mimo że to tylko 20zł? nie. chcę by cena odzwierciedlała to co mi daje produkt, nie ważne czy to chleb, samochód czy telefon
  • Odpowiedz
XDDDDD nie będę wchodził w dyskusję bo nie warto


@mapache: u mnie jak już miałem w pewnym memoncie ponad 50k to też nie było warto dyskutować, po prostu kupiłem z nudów, nie ma co sie srać żarem
zmienia sie percepcja
  • Odpowiedz
@mapache: Żona ma androida i dostaję białej gorączki jak mam coś w nim znaleść w ustawieniach, z drugiej strony ona się wkurza szukając czego na iPhone :-) mam jeszcze starego pierwszego SE i nie licząc zdechłej barerii to on wciąż ma wsparcie i chodzi płynnie bez żadnych problemow. Jeszcze wcześniej mailem Windows Phone Nokia i nie wiem dlaczego to padło, byłem zadowolony.
  • Odpowiedz
@lajsta77: Tez mam 12 mini, jest jak dla mnie w zasadzie idealny jeśli chodzi o rozmiar. To już kolejny iPhone wiec kupiłem go raczej z przyzwyczajenia do iOS. Jak mam coś zrobić na telefonie z Androidem to jakiś nie mogę tam nic znaleźć xd
  • Odpowiedz
@mapache: moja lista minusów IOS

- brak t9 dial
- brak możliwości ustawienia głośności budzika (tylko w powiązaniu z głośnością dźwięków ogólnie)
- Face ID nie działa w poziomie
- brak pływającego okna w yanosiku
- brak aod
- brak diody powiadomień (jak już nie ma aod to chociaż ona powinna być)
- historia połączeń tylko 100 ostatnich numerów XD
- jak IP łączy się z samochodem przez bt to z
  • Odpowiedz
ale nie gram na telefonie więc nie odczuje nawet tego


@mapache: Paradoksalnie 60Hz w grach mobilnych w ogóle mi nie przeszkadza, a przy przewijaniu różnego rodzaju menu już owszem (na Androidzie).
  • Odpowiedz
@mapache: wiem, że nie ma w ogóle, ale mi konkretnie chodzi o ten w ekranie. co do używania więcej niż 60 hz to grubo się mylisz, różnica jest i to diametralna. nie sposób wrócić na niższe odświeżanie po doświadczeniu takiej płynności. dotyczy zarówno telefonów jak i monitorów.

edit: a co do wad to jeszcze wolne ładowanie i brak ładowarki w zestawie
  • Odpowiedz