Wpis z mikrobloga

też tak macie że OMG JUŻ ZA KILKA DNI NOWY DOKTOR DZIWAK OMGOMGOMGOMGOMGOMG
ale z drugiej strony się boicie że znowu wyjdzie delikatnie mówiąc średnio jak przy człowieku pajonku
i że znowu cały film to będzie jedna wielka wydmuszka mająca pomieścić jak najwięcej fanserwisu i to wsm tyle


ja w sumie zaczął mcu w tamtym roku od ragnaroka i oglądał mooooocno nie po kolei xd przez co miał duuuużo spoilerów
no i nie oszukujmy się, większość tych filmów delikatnie mówiąc szału nie robi
ale mimo wszystko chyba żaden nie miał aż tak idiotycznego naciąganego i na siłę scenariusza ;/
albo no serio za dużo sobie wyobrażał ja i może gdyby oglądał go po prostu hurtowo jako kolejny odcinek serialu zamiast wyczekiwać to nie zwrócił by aż takiej uwagi na to wszystko


no i teraz do doktorka też zna już chyba wszystkie spojlery i domysły
i się mocno zaczął obawiać rozczarowania bo wygląda to tak jakby znowu chcieli maksymalnie dużo fanserwisu upchnąć i hajpu nakręcić a czy efekt będzie strawny i sensowny to już mniejsza ;/
wcześniej chłop myślał że wciskając wszystko chcą zrobić duuuuuuuuuuuży potężny epicki film
w sensie no że będzie podchodzić pod te 3h
a tu raptem 2h ma trwać co brzmi mooocno niepokojąco \;

ehhhhh obym się mylił i oby jednak wujek feige miał jakiś chociaż trochę sensowny pomysł na to wszystko i mn pozytywnie zaskoczył
bo póki co to ta czwarta faza szału nie robi delikatnie mówiąc ;/
no przynajmniej pod względem filmów ( #spiderman to jak wyżej, czarna wdowa słaba i literalnie nic nie wnosząca a właściwie to wręcz przeciwnie, eternals nie oglądał ja ale podobno taki sobie xd, cing cionga też jeszcze nie ale o nim chociaż krążą pozytywniejsze głosy hmmm)
taka #wandavision za to była suuuuuuuuuuuuuper totalnie i chyba najlepsze dzieło marvela to jest
#loki też spoko w sumie jeśli przymknąć oko na to że sama koncepcja podróży w czasie tego typu mooooooooooocnoooo bezsensowna jest (no w sumie to w pierwszym strendżu wątek z czasem też prostytuował logikę mocno ale mimo wszystko fajny to był film, ale teraz w sumie całe uniwersum ma się na tym opierać i to już takie meh moooooocno jest ;//// już w endgame słabe to było)
jaszczempia i sokoła jakoś nie chce mi się oglądać więc się póki co nie wypowiem xd

#marvel #mcu #avengers #doctorstrange
  • 4
no ok ale gdyby to wszystko uzasadnili chociaż odrobinkę sensownie xd
bo sam zapalnik (a w zasadzie to dwa) wszystkich wydarzeń jest tak niesamowicie głupi że po prostu nie potrafiłem tego zignorować ;/

@trujacybluszcz: