Wpis z mikrobloga

@Mow_do_mnie_mistrz: Sporty ekstremalne uprawia się w odpowiednich do tego parkach czy innych do tego przystosowanych miejscach. Tutaj jest wandalizm ekstremalny jak już. Przestańcie oczyszczać gościa, który sam swoim zachowaniem doprowadził do tej sytuacji. Ochroniarz mógł się zachować lepiej, ale nie musiałby nic, gdyby tamten stosował się do poleceń w miejscu nieodpowiednim do swoich durnych skoków. Czemu ja potrafiłem z kuzynami NA SWOJEJ działce tworzyć rampy z ubitej ziemi, wzmacniane czasami przy
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodzi. Raczej nie. Dziecko jedzie na deskorolce, nie wiem czy jest do końca świadome co może się stać. A dorosły facet "ochroniarz" kopie w tę deskorolke, będąc w pełni świadomym, że gówniarz z tych schodów spadnie, i zrobi sobie krzywdę. Twój tok myślenia nie jest normalny, serio
  • Odpowiedz
Nie pochwalam zachowania dzieciaka, i tak samo nie pochwalam zachowania "ochroniarza", który celowo zagroził zdrowiu i życiu tego młodzieńca


@Mow_do_mnie_mistrz: Zapewne też nie pochwalasz pościgów ulicznych policjantów za np uciekającymi piratami drogowymi panie lewaku? Anglia stoi przed tobą otworem. Tam byś się odnalazł na zmywaku wśród policji która głaszcze po główce.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mow_do_mnie_mistrz: wiem co się dzieje, młodzieniec chce jeździć deskorolka w miejscu do tego nie przeznaczony/zabronionym, ochroniarz słownie wyjaśnia ze tu nie można, a jak typ się rozpędza z deskorolka to ochroniarz ja hamuje.
Tak jest trudno zrozumieć instrukcje słowne?

Jak ma schody w domu to sobie tam może cały dzień skakać po nich jak rodzice pozwolą
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: odpowiedzialność za to, by dziecko wiedziało co jest złe, a co dobre i jakie mogą być konsekwencje swoich czynów ponoszą rodzice/opiekunowie, nie jest od tego ochroniarz - on pilnując porządku nie pyta ile masz lat, tylko przekazuje co ma przekazać. Nie dociera? No to sorry, zadziała mniej lub bardziej odpowiedzialnie, ale pracę wykona ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to wszechobecne głaskanie dzieci, że to nie ich
  • Odpowiedz
co jak co ale ochroniarz do pierdla powinien pójść i zapłacić w #!$%@? odszkodowanie.


@uhauha: tobie to na łeb można by nasrać i poprawić jakbyś życzył sobie jeszcze odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@JanuszMniejszy: NIe nie to jest celowe przekroczenie swoich uprawnień gośc mógł skręcić sobie kark. Tak samo jak kierowca, mimo ze ma pierwszeństwo np. nie możę komuś #!$%@?ć tylko zapobiec wypadowi...
  • Odpowiedz