Wpis z mikrobloga

@JanuszMniejszy: > Ochroniarz miał za zadanie pilnować porządku i zrobił

@JanuszMniejszy: Jak pomyślę po ilości plusów że cześć społeczeństwa ma taki bigos w głowie to mi wstyd. Twoim tokiem rozumowania jak ci twoje dziecko kiedyś wskoczy na ścieżkę rowerową to ktoś tam powinien przyspieszyć i je rozjechać zamiast starać się uniknąć wypadkowi. Alboś gimbus albo niespełna rozumu (,)
Dlaczego? Do wybryków na deskorolce są specjalne miejsca. Ochroniarz miał za zadanie pilnować porządku i zrobił to. Młody już tam nie poskacze.


@JanuszMniejszy:

Nawet jeśli ktoś cię bronią zaatakuję, a odpowiesz nieadekwatnie do zagrożenia jakie nastąpiło możesz odpowiedzieć za nieuzasadnione użycie siły, a co dopiero w sytuacji, którą widzimy na gifie.

Typ jeździ na deskorolce w niedozwolonym miejscu - to fakt. Rolą ochroniarza, jest do tego nie dopuścić - to fakt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrEisLodreip: ostrzeżenia ostrzeżeniami, ale co on może tam #!$%@? skacząc ze schodów oprócz swojego ryja i dechy?

@Miszczunio: płytka może odprysnąć, pęknąć, krawężnik może się oderwać, a nawet może się odkleić jeżeli to stare schody.
Potem szukaj drugiej takiej płytki żeby się nie wyróżniała.
co jak co ale ochroniarz do pierdla powinien pójść i zapłacić w #!$%@? odszkodowanie


@uhauha: Ale literówek ci wyskoczyło a pewnie chodziło Ci o odszkodowanie dla ochroniarza za potrącenie deskorolką w miejscu w którym takową jeździć nie można.
@uhauha: cyz ja wiem. no działanie bardzo głupie, skrajne i ryzykowne. Ale równocześnie nie ma zgody na to zeby sobie tu skakać na deskorolce i zapewne mu to tłumaczył. Więc jego robotą jest jedynie uniemożliwić takie działania. Co dalej to nie jego. Pewnie z takiego założenia wyszedl