Wpis z mikrobloga

Jak bardzo muszę być beznadziejnym, frajerskim człowiekiem? xD

Opłacam netflixa. 60zł/mc.
Dołączyło się kilka osób z rodziny, mówią, że będą się zrzucać.
I o ile przychodziły regularne przelewy za 2 profile netfliksowe, tak od kilku miesięcy, co najmniej pół roku po prostu nie przychodzą.

Ale mi to wsio ryba, bo i tak bym opłacał.

Opłacam Internet. 80zł/mc i udostępniam rodzince po sąsiedzku.
Tylko dlatego, że u nich zasięg w domu jest beznadziejny a ja mam antenę kierunkową i się dogadaliśmy, że spoko, podzielimy się 50/50. Będą mieć Internet dziecioki do nauki xd
I o ile opłacali raz na jakieś pół roku od razu z góry, tak teraz już ponad rok cisza.
A korzystają, filmy oglądają.

Ale mi to wsio ryba, bo i tak bym opłacał.

Opłacam spotify. Wiadomo, można tam dorzucić rodzinkę.
Dołączyło do mnie parę osób z rodzinki i umówiliśmy się, że będą się dorzucać.
I tak. Przez jakiś czas się dorzucali. xD

Ale mi to wsio ryba, bo i tak bym opłacał.

Opłacam HBO GO, CDA.pl i już nie umawiałem się z nikim, by mi opłacali. Udostępniłem konto, bo mi to wszystko jedno czy ktoś ogląda czy nie.
xD
I oglądają. Porobili sobie te dodatkowe profile na moim koncie. I oglądają jak #!$%@?.

Ale mi to wsioooo, bo i tak bym opłacał.

Chodzi o to, że nigdy w życiu nie korzystałbym z czyjegoś konta w ten sposób, jak pasożyt. Dla mnie to jest obrzydliwe.
Sam fakt, że ktoś może tak działać, jest dla mnie czymś chorym. Dorobiłbym tu całą ideologię.
Oczywiście istnieje fakt, że może oni nie wiedzą że nie opłacają, bo im się coś popsuło w przelewach stałych ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale kto w to wierzy? Chyba tylko oni. Albo mają mnie za idiotę a siebie za wygranych i supercwanych.
Trudno o uczciwość jeśli w grę wchodzą #!$%@? pinionszki i możliwość oszczędzenia przysłowiowych 5 groszy, przykre to bardzo.

#gorzkiezale #polska #netflix #hbogo #ludzie #mentalnosc
  • 131
@artur-tyminski: bo jak ktoś żebrze o profil to mu się po prostu nie daje mówiąc "a ja mam od Krysi i nie ma miejsc" żeby potem móc z czystym sumieniem rozdać to dokładnie temu, komu będzie ci się podobało.
Możesz tez, do czego zachęcam, wyrzucić wszystkie pasożyty ze swoich kont skoro nie płacą i powiedzieć "a ja już nie mam, nie opłacało mi się płacić za obcych ludzi, wziąłem tylko dla