Wpis z mikrobloga

Wykop bawi, wykop uczy…

Wczoraj, z przypadkowego wpisu, dowiedziałem się, że jestem brudasem nie znającym higieny i śmierdzący gównem. Czemu? Bo nie zaznałem w życiu takiego wynalazku jak bidet ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co ciekawe, opinie tą potwierdziło kilkadziesiąt plusów.

Pod jednym z wpisów rozegrała się gorąca dyskusja o tym, jak można nie montować bidetu w nowych damach czy mieszkaniach. Czytałem komentarze z pewnym zdziwieniem ponieważ… w życiu z bidetu nie korzystałem. Ba, w nowym domu nawet mi przez myśl nie przeszło montować takowy.

W moim domu nigdy nie było takiego wynalazku (a mieszkałem za dzieciaka w nowo wybudowanym, dużym więc miejsca było aż nadto), nikt z rodziny nie miał, ze znajomych chyba też albo jakieś pojedyncze przypadki. Wywodzę się ze środowiska brudasów czy to jakaś 'regionalny produkt'?

Czy jestem jedyny? Jakiś dziwny? Poyebany? Zapraszam do dyskusji ;)

#budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie #dom #pytanie #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1651653402NuFQjo4jPCmvtmmviMZZ00.jpg

Bidet

  • Must have 39.4% (734)
  • Co to jest? 60.6% (1131)

Oddanych głosów: 1865

  • 119
@asdfghjkl: generalnie staram się poza domem nie srac, ile wy dziennie sracie że to taki problem? No mogli by takie myjki jednak montować, nie zaprzeczam, ale tam gdzie w pobliżu toalety jest wanna czy prysznic, nie ma sensu.
@RumunElfik2137: mam inne zdanie i 5mld azjatów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mnie rodzina odwiedziła kilka lat temu w Tajlandii to po powrocie rodzice w obu łazienkach w domu zamontowali takie myjki i to samo zrobił brat mojej zony bo to zwyczajnie tanie, i wygodne. Jak kilka miesiecy temu przeprowadzałem sie do Grecji to pierwsze co zrobiłem to właśnie montaz takiej myjki bo jak to w europie
@asdfghjkl: spłukuje tak po wierzchu wannę i tyle, w sumie może być tu jakiś minus ale nie przesadzajmy, przy normalnym sraniu dupa nie jest jakoś mega upierdzielona.

Przemyśle montaż takiej myjki, w sumie i tak mi pękła płytka na górze zabudowy toalety i w sumie na tyle co się znam na hydraulice to z przyłącza spłuczki powinno się dać to bezposrednio wyciągnąć bez wielkich przeróbek, także przy tej naprawie pomyślę o
@asdfghjkl: mam zabudowę, ale w sumie nie będzie chyba dużego problemu przy wymianie płytki zrobić w niej dziury, poprostu będzie wąż wystawał z góry a nie z boku ale powinno być dość proste. Pomyślę bo w sumie ja myję sobie w wannie i ok ale dla gości będzie jak znalazł, ale od początku wpisu mowa była o typowych bidetach, te są bez sensu.