Wpis z mikrobloga

@patrickwro: Grzesiu wszedł i jest nastawiony przez produkcję, poza tym przeżywa romamtyczny wg mnie dramat. Zenek to po prostu impulsywny cham, czy na czeźwo, czy wypity - zawsze kołczingowe #!$%@?, odzywki, spermiarzenie, głupie teksty i popisywanie się - inna rzecz, że Marikę niekiedy dobrze podsumuje. Grzesiu kripi ? Nie. Przegina, odwala, ale jest osadzony w jakimś kontekście, jest przeszłość, teraźniejszność, przyszłość, ale generalnie to jakakolwiek linia, natomiast Zenek to dryfujący spierdon
@patrickwro: zdecydowanie bardziej creepy jest Grzesiek - ja bym powiedział że to pewnego rodzaju socjopata zamaskowany pod przyjaznymi hasłami medytacyjnymi.
Kondzia zaś można wpisać w jakieś ramy i sposob działania, wydaje mi się że nie jest złym człowiekiem - po prostu wszystko bardzo bierze do siebie, przeżywa itd. ale jest w tym szczery pomimo tego że ma słabe obycie z kobietami. Dla niego HP to cenna życiowa nauka, ale bardziej postrzegam
@Holzlevsky: w punkt. Szkoda mi Grześka Skunksa - produkcja obsadziła go w roli czarnego charakteru a widać że to w ogóle nie jest w jego naturze i męczy się, odwala jakieś szopki. Skończyło się na tym że pękł i się popłakał. Zobaczymy jak będzie dalej, czy będzie trzymał się roli czy jednak spasuje. A co do Zenka - to jest typowy beton z wysokim mniemaniem o sobie, ale widać że w
@Luska_02: Wg mnie Grzesiek ma cechy "pewnego rodzaju socjopaty" - nie napisałem bezpośrednio socjapaty a coś w ten deseń. Jeśli prześledzisz definicyjne cechy takich osób to zauważysz że nawet medytacja grupowa czy tekst z k#rwami który rzucił idealnie wpisuje się w pewien schemat. Tego typu osoby w grupie szukają uznania, a tracą w relacjach 1 na 1 bo rzucają dziwne teksty demaskując niezrozumiane cele jakie ma w głowie.
Z góry chciałbym
@kipman1: Grzesiek socjopata? Lol. Jak dla mnie to wręcz odwrotnie, jest osobą nadmiernie emocjonalna, wrażliwa które ciężko jest sobie poradzić z własnymi emocjami dlatego bełkocze i słowami przekazuje co w danym momencie czuje, nie myśląc za dużo. Przeciez widać że to poczciwy chłopak tylko może pogubiony w tej grze, nie róbmy z niego psychola!
@mykawz300: i @Lolek1011 przecież nie napisałem że jest socjopatą tylko ma pewne cechy socjopaty!!!!!!!
Statystycznie do większości z nas można przypisać niektóre cechy pasujące do ludzi o profilu socjopaty. Zgadzam się z tym że jest wrażliwy emocjonalnie, ale nie wiemy czy jest to wrażliwość selektywna bo jego pobyt w hotelu pokazuje nam obraz człowieka przeczącego samemu sobie.
Ja jestem w stanie uwierzyć w to że w sposób ekstremalny chciał sprawdzić aspekty
@kipman1: to że Grześ jest zazdrosny o Jaya jest zjawiskiem o naturze socjopatycznej? To co powiesz o chorobliwej zazdrości Elizki? To w końcu wszyscy jesteśmy trochę socjopatami czy tylko on jest? A tu masz kryteria socjopatij wg ICD-10: bezwzględnym nieliczeniem się z uczuciami innych
silną i utrwaloną postawą nieodpowiedzialności i lekceważenia norm, reguł i zobowiązań społecznych
niemożnością utrzymania trwałych związków z innymi, chociaż nie ma trudności w ich nawiązywaniu
bardzo niską
@Lolek1011: tutaj chodzi mi o intencje - chorobliwa zazdrość Elizki jest łatwa do scharakteryzowania, a w przypadku Grzesia ja tego tak nie widzę. Grzesio nie liczy się z uczuciami Jaya - chwilę po urodzinach Elizki (tych drugiego dnia) na świeżo mu wyjeżdża że dziewczyna to kwestia tymczasowa a przyjaciele są na zawsze (po kilku dniach znajomości) i to wiedząc jakie Jay ma podejście i że jest coś pomiędzy Jayem a Elizą.
@kipman1: nie ma więcej takich cech od większości ludzi. I napisałeś wyraźnie, że dla Ciebie to jakiś rodzaj socjopaty, więc zwał jak zwał. Grzesiek stoi po przeciwnym biegunie i pomimo tego całego „cringu” wokół niego na takie określenie na pewno nie zasłużył. Chcesz wybielać Elizę,bo za to Ci być może płacą to ok. Ale nie odwracaj od niej uwagi kosztem innych uczestników pisząc o nich nieprawdę.
@Lolek1011: przecież nie napisałem że jest socjopatą tylko widzę pewne cechy socjopaty. Jeśli liczysz na zerojedynkową odpowiedź to nie jest socjopatą.

@Luska_02: nie zwał jak zwał - nie rób z jednoznacznej wypowiedzi paradoksu palca w dupie. To kim jest Grzesiu pokażą następne odcinki zatem zobaczymy jak to z nim będzie. Ja obstawiam że przyjaźń wyrzuci do kosza gdy uświadomi sobie że Jay nie ma w dupie Elizki. Rozumiem że argumentów
@kipman1: argumentów brak? A jakie Ty przytoczyłeś ? Trzeba było zaczekać na te odcinki zamiast pisać głupoty. Jaką historię wymyśliłam niby? Manipulujesz tutaj opinią publiczną i robisz to niejednokrotnie po chamsku. Kiedyś przytoczyłam przynajmniej prawdziwe fakty w przeciwieństwie do Ciebie i jak Tobie zabrakło argumentów, to mi pocisnąłeś, że moje są debilne. Pocieszające jest to, że sporo osób nie kupuje już Twojej narracji.
@Luska_02: polecam czytać komentarze przed publikacją własnych - napisałaś w odpowiedzi do mojego komentarza że nie jest socjopatą - ja ci odpowiedziałem że nie napisałem że jest socjopatą i zaczęłaś pruć bułę. Czytaj ze zrozumieniem co piszę albo nie komentuj moim komentarzy. NIE WIEM JAK WYRAŹNIEJ PISAĆ ABYŚ ZROZUMIAŁA. Zrozum że przykładowo pies i wilk mają cechy wspólne ale nie wrzucam ich do jednego worka że to psy lub wilki -
@kipman1: Dodam tylko, że następne odcinki nie pokażą intencji, o których pisaleś w jednym z komentarzy, chyba że uczestnik sam o nich powie. To obszar, który najtrudniej zbadać, bo nie wiemy o czym ktoś myśli i co nim kieruje. Więc przypisywanie komuś złej motywacji w tej sytuacji też jest mocno naciągane. Dla przykładu masz takie zaburzenia jak borderline i psychopatie. Część objawów może być z zewnątrz identyczna ale motywacja jest całkowicie
@kipman1: :

“polecam czytać komentarze przed publikacją własnych - napisałaś w odpowiedzi do mojego komentarza że nie jest socjopatą - ja ci odpowiedziałem że nie napisałem że jest socjopatą i zaczęłaś pruć bułę. Czytaj ze zrozumieniem co piszę albo nie komentuj moim komentarzy. NIE WIEM JAK WYRAŹNIEJ PISAĆ ABYŚ ZROZUMIAŁA. Zrozum że przykładowo pies i wilk mają cechy wspólne ale nie wrzucam ich do jednego worka że to psy lub wilki
@kipman1: > zdecydowanie bardziej creepy jest Grzesiek - ja bym powiedział że to pewnego rodzaju socjopata zamaskowany pod przyjaznymi hasłami medytacyjnymi. - oto co napisałeś. Dalej bedziesz twierdził, że go nie nazwałeś tak jak piszę? Jeżeli piszesz do mnie o czytaniu ze zrozumieniem, to zacznij od siebie. Dobrze jest też rozumieć co się pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)