Wpis z mikrobloga

Pytanie do mireczków z działu #elektronika #hulajnogaelektryczna

Jaka nowa hulajnoga byłaby najlepsza pod względem wydajnościowym?

Modus scooty 10 2022
Xiaomi scooter 2 pro
Xiaomi scooter 3

Zależy mi na zasięgu głównie, wiem że w tej kwestii prawdopodobnie wgrywa modus, ale jakoś się boję że będzie on gorszy jakościowo od #xiaomi

Jakieś opinie? Porównania?

Dodam też że chciałbym aby miała jak najlepszy zasięg, ponieważ potencjalnie hulajnogę mógłbym wykorzystywać do wakacyjnej pracy w #wolt #ubereats #glovo

Pozdrawiam ( )
  • 10
Dodam też że chciałbym aby miała jak najlepszy zasięg, ponieważ potencjalnie hulajnogę mógłbym wykorzystywać do wakacyjnej pracy w #wolt #ubereats #glovo


@Cooperr: mogę ci trochę protipów sprzedać bo sam tak dorabiałem.

Generalnie jeżdżę na zmodyfikowanej M365 z dołożonymi dwoma bateriami, łącznie mam 37Ah zamiast fabrycznych 7,8Ah.

Do tego amortyzator z przodu. Do tego mam jeszcze u-lock na zaczepie przy kierownicy. To jest imo absolutne minimum do tej pracy, ale ja jestem
Pobierz
źródło: comment_1652114482TDYi2XaX5ikQminADRDxq1.jpg
@LuxEtClamabunt: hej, dzieki wielkie za odpowiedź. Co do dorabiania - robiłbym to prawdopodobnie od sierpnia - wtedy wrócę do krakowa i raczej będę tam mieszkał bo studia itp. W mojej głowie plan brzmi tak - w ciągu tygodnia normalna praca (o ile da się taką chwycić) i z wieczorka jak będzie siła to 2-3 godzinki na wolcie czy czymś tam. (w weekendy gdybym miał wolne w pracy to pewnie rower albo
ale na razie muszę się ogarnąć z orientowaniem się w mieście


@Cooperr: a właśnie nie wspomniałem o tym, generalnie po zaakceptowaniu zamówienia nawigacja sama się odpala do miejsca docelowego dlatego jak nie znasz na tyle dobrze miasta by wiedzieć gdzie znajduje się każda ulica to jednak navi na kierownicy musi być, polecam uchwyt Gub-85, niezawodny jest.

Mam jeszcze pytanko co do samej pracy - jak jeździsz na hulajce to jest tam
Gub-85


@LuxEtClamabunt: > a właśnie nie wspomniałem o tym, generalnie po zaakceptowaniu zamówienia nawigacja sama się odpala do miejsca docelowego dlatego jak nie znasz na tyle dobrze miasta by wiedzieć gdzie znajduje się każda ulica to jednak navi na kierownicy musi być, polecam uchwyt Gub-85, niezawodny jest

tak tak, co do tego to wiem, od dwóch dni oglądam vlogi chłopa z warszawy jak śmiga na rowerze po wawie w wolcie itp.
Mam jeszcze pytanko, jaka jest najlepsza aplikacja do takiej pracy w dowolnych godzinach


@Cooperr: ja jeżdżę na Uberku i nie wiem szczerze mówiąc dokładnie jak to wygląda w innych apkach ale w Glovo na 100% musisz tydzień wcześniej zarejestrować grafik, do tego na początku będziesz mógł rejestrować się tylko w gorszych godzinach a pierwszeństwo w grafiku mają osoby z najwyższą oceną + Glovo daje chyba jakieś kary za nie bycie online