Wpis z mikrobloga

Polska 3 raz z rzędu zajęła OSTATNIE miejsce wśród krajów UE w rankingu ILGA Europe mierzącym poziom równouprawnienia osób LGBTI w Europie. Oznacza to, że Polska jest krajem, którego prawodawstwo traktuje osoby LGBT+ najgorzej w całej Unii. Wstyd

Pełen raport wraz z metodologią tutaj: https://www.ilga-europe.org/rainboweurope/2022
BartStaszewski - Polska 3 raz z rzędu zajęła OSTATNIE miejsce wśród krajów UE w ranki...

źródło: comment_1652339669LMeMvBfjdNNS5by6qyoq7D.jpg

Pobierz
  • 483
systemie edukacji,


@Serghio: Education (sexual orientation) covers legislation prohibiting discrimination in the field of education. Only express mention of sexual orientation only should be counted.

- ochronie zdrowia?


@Serghio: Health (sexual orientation) covers legislation prohibiting discrimination in the field of health. Only express mention of sexual orientation only should be counted.

Brak punktów "Odbyła się impreza publiczna, brak państwowych ograniczeń wolności zgromadzeń". Co roku odbywają się "parady równości".


@Serghio:
@Iandschaft

Węgry mają niby bardziej przyjazne osobom LGBT prawo niż Czechy? Nie chcę mi się trochę w to wierzyć


Przecież masz opis na podstawie czego to ustalano, można łatwo sprawdzić.

@Ktore_to_juz_konto Facet ma firmę

@Cierniostwor Możesz to sprawdzić jednym kliknięciem, wszystko jest opisane.

@wpisynienawisci

oraz akcje szkalowania kraju z tabliczkami nie przyczynią się za bardzo do akceptacji lpg


Akurat dziwnym trafem według najnowszego sondażu, poziom akceptacji jest najwyższy w historii.

Bo równouprawnienie
Może chodziliśmy do innych szkół, ale gdy miałem w liceum wychowawcę i jego żona była nauczycielką angielskiego, to nie kryli się z tym, że są razem. Jakoś w tej sytuacji "savoir-vivre" nie zadziałał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@InsanelyIncredibly: W 2008 roku byłem zaproszony na studniówkę, gdzie gość przyszedł ze swoim chłopakiem. Nikt nie robił z tego problemu. Sam widziałem sporo par homo w szkołach, którzy się z
To sobie zobacz na średnią dla Europy. Powodem do dumy ma być traktowanie obywateli jak śmieci?


@Ekspert_od_niczego: a to mowisz o Polsce czy np. palowaniu zoltych kamizelek we Francji? Chesz filmiki czy sam znajdziesz? Moze oblewaniu zimna woda protestujacych w Holandii bo nie chcieli zalozyc maseczki na zewnatrz. Mowisz o takim traktowaniu ludzi jak smieci, czy o co chodzi?