Wpis z mikrobloga

Niepokoi mnie pokolenie dzisiejszych nastolatków czy też osób mających nieco ponad 20 lat. Wiem, że to uogólnianie, ale tym chyba zajmują się nauki społeczne.

Kiedyś ludzie patrzyli na związek jako na relację mocno uczuciową, wspierali się, dodawali otuchy sobie w trakcie uzyskiwania kwalifikacji, dbali o to by związek kwitł, można było porozmawiać na najbardziej intymne aspekty życia prywatnego, nie było żadnego oszukiwania się czy taniego pozerstwa. Było jasne, że na początku jesteśmy raczej niezamożni, ale wspinamy się powolutku do góry i pomagamy sobie. Obie strony wiedziały, że na wszystko potrzeba czasu. Jedna strona mogła wypłakać się drugiej i na odwrót.

Dzisiaj widzę, słyszę rozmowy młodych dziewuch na mieście, w galeriach, przystankach, że chcą koniecznie bogatego chłopaka, że nie chcą pracować, chcą zostać modelkami na instagramie. Wszystko ma być na już, chłopak ma mieć to, tamto, a od siebie oczywiście żadnych wymagań. W internecie idolami są jakieś puste kretynki które znane są ze świecenia ciałem. Takie które wyszukują tylko chwili by wykorzystać drugą stronę, nie wspierają chłopaków gdy mają gorsze chwile tylko od nich uciekają.

Chłopaki też fiu bździu mają w tych łepetynach.

Straszne czasy patrząc na to kto dzisiaj jest idolami. Tylko KASA, KASA, KASA, a budowanie związku poszło do lamusa.

ZWIĄZEK TO POWINNA BYĆ MIŁOŚĆ, A NIE ,,ale on bogaty, i jakie auto fajne ma, ahh- będzie mi się z nim dobrze żyło".

#zwiazki #zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski
Glimpse0fTheFuture - Niepokoi mnie pokolenie dzisiejszych nastolatków czy też osób ma...

źródło: comment_1652376466BJ2CsHFJWT3Weren6zzw8S.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Kiedyś ludzie patrzyli na związek jako na relację mocno uczuciową, wspierali się, dodawali otuchy sobie w trakcie uzyskiwania kwalifikacji, dbali o to by związek kwitł, można było porozmawiać na najbardziej intymne aspekty życia prywatnego, nie było żadnego oszukiwania się czy taniego pozerstwa


@Glimpse0fTheFuture: Obejrzyj sobie początek "Wołynia" to się dowiesz jak dawniej było.
  • Odpowiedz