Wpis z mikrobloga

z obrzydzeniem do siebie zgadzam sie z terlikowskim, nie całkowicie, na szczęście tylko częściowo,


@bobikufel: Terikowski wyciągnął gwóźdź z mózgu i przejrzał na oczy jak większość jego środowiska wygląda. I to wszystko bez porzucenia tam jakiś własnych wartości. Terlikowski jest jednym z tych konserwatystów zdolnych do refleksji i do wyciągania wniosków. Sam go zacząłem szanować.
Konserwatysta


@bobikufel: No ziom. Nie wiem jakie masz podejście ale osobiście nie mam tak, że z wszystkimi z którymi się nie zgadzam to z miejsca ich nie lubię albo ich nie szanuję. Jak nie chcesz się zamknąć w bańce to musisz być otwarty na wszystkie poglądy i chociaż chęć wysłuchania innych. W innych przypadku popadniesz w efekt potwierdzenia i będziesz się kisił jak wykopowi konfiarze albo ludzie z lurkera w swoich
@Kryspin013: No albo sie jest konserwą przez lata za co go nie szanuje, albo zmieniasz poglądy gdy sytuacja tego wymaga, jak robisz czasem z siebie konserwe a czasem wolnomyśliciela to jesteś wahadełkiem populistycznym.

Terlikowski to taki zegar co 2x na dobe pokazuje dobrą godzine ale dalej jest zepsuty
albo zmieniasz poglądy gdy sytuacja tego wymaga, ja


@bobikufel: ale Terlik nie odpalił się wczoraj tylko dużo wcześniej.

jak robisz czasem z siebie konserwe a czasem wolnomyśliciela to jesteś wahadełkiem populistycznym.


@bobikufel: opisałeś mentzena i innych konfiarzy a nie terlika.

Terlikowski to taki zegar co 2x na dobe pokazuje dobrą godzine ale dalej jest zepsuty


@bobikufel: #!$%@?, żebym ja musiał bronić terlika w necie. Nie zgadzam się. Raz na
opisałeś mentzena i innych konfiarzy


@Kryspin013: a to swoją drogą, ich to bym inaczej nazwał, jak nazywa się pewną nieznana moderatorkę pewnego portalu ze śmiesnzymi obrazkami, fakt że przed wojną dla mnie KORWINY > TERLIKOWSKI, mnie obrzydza fest.

#!$%@?, żebym ja musiał bronić terlika w necie.


@Kryspin013: xD może za pare lat będe robił to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

już od kilku lat


@Kryspin013:
dokładnie a chłop ma chyba 70


@bobikufel: Soory, ale muszę rozwiać te bzdury. Gościu nie ma nawet 50 xD I z tego co kojarzę z imponedrabiliów to ma dzieciaki chyba w wieku do 10 lat xD

Z czym ty tu wyskakujesz? xD

ale na szacunek trzeba zasłużyć a tym bardziej odrobić po ogromnych stratach


@bobikufel: no ba, gościu kiedyś pracował w frondzie xD