Wpis z mikrobloga

24lvl
154cm wzrostu
3 zdrowe zęby reszta przygnita
Brak prawa jazdy brak kursów
Przegrane życie na starcie
Jedyną specjalistyczną rzeczą którą umiem to obsługa drukarki
Nigdy nie myłam pępka,paznokcie u nóg obcinam dwa razy w roku a u rąk 5 razy
40 syfow pieprzy i pryszczy na twarzy,codziennie w mocy nocy pękają i rosną nowe
Zaawansowana lordoza i diastema
24lvl i nigdy nie kupiłam sobie sama ubrania,stanika ani majtek ani skarpet nawet bo sie wstydzę nie wiem jaki mam rozmiar (ani nie wiem czy się przymierza majtki albo skarpetki czy pasują a w sklepie się wstydzę spytac)
96kg żywego tłuszczu
Brak zainteresowań
Uzależnienie od telefonu internetu i słodyczy
Tylko jedzenie sprawia mi przyjemność
Bezrobocie prawie 3 lata(ostatnio pracowałam 3 tygodnie oo znajomości u kolegi matki i ucieklam bo nie wytrzymałam tępa pracy)
Wykształcenie niepełne zawodowe
Gnebili mnie w szkole i nazywali Frodo przez nadmierne owłosienie ciała i wzrost
Nie ukończyłam nawet zawodowki o profilu fryzjerskim, nawet nauczyciele mnie gnebili ("mala do tablicy, mała jakby wiedza była wzrostem to byś miała jeszcze mniej niż masz teraz")
Odstajace uszy
Obwisle cycki
Garb
W szkole nazywali mnie również Pigmejka
Zaawansowana diastemia
Rany na wargach od obgryzania ich
Matka nie przyznaje sie do mnie przy kolezankach z pracy
Pracowałam kiedyś dorywczo w maku to mnie wyzywali w pracy i traktowali jako szmate do wycierania podłogi, raz rzucali we mnie frytkami dla zabawy i potem kazali sprzątać
Brak oszczędności
Brak brwi
Brak chlopaka
Za leniwa na czytanie, za leniwa na masturbacje, za leniwa na oglądanie filmów, cały dzień tylko leżę jem i przeglądam wykop i Youtube

Z tego bagna nie da się wyjść,jestem stracona, z głębokiego #przegryw nie da się wyjść mówie wam
  • 43