Wpis z mikrobloga

@strawberian: Nie wiem jak to najprościej opisać, ale mam pęknięta puszkę z takimi numerami (1), ale po tych numerach nie moge do niczego dojść sensownego w internecie (sklepy,olx,allegro) a według Etki powinienem miec tego kata z dpfem o oznaczeniu 3AA 254 700 KX no i gdy te numery wklepie na jakims portalu aukcyjnym to są te dpfy , ale z innymi numerami na puszce np tutaj mimo, że auto, rocznik i
@raxar77: Ciekawe jak do tego doszło, jak nie ukruszył się wkład to spawaj. Ja kiedyś wycinałem takie dpf i normalnie ładnie się spawa. A co do numerów to szukaj po tych co masz niżej czyli 5N0 181 AA, 5N0 166 BA. Tutaj masz stronke dzwoń i pytaj link. Ale ja to bym spawał
@strawberian: Od dzwona panie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zdemontowaniu tego idzie jakoś sprawdzić czy wkład jest cały? Chociaż jak po dzwonie to raczej wątpię, żeby był cały.
Dzieki za stronke, jutro bede dzwonic.
A co do tych numerów to obydwa sie muszą zgadzać czy wystarczy jeden? Bo jak tak na to patrze to znalezenie kata z takimi samymi numerami i literami to jak znalezienie swietego grala.