Wpis z mikrobloga

@motke: @CudMalina: @Fears666: wiedziałem że się zesracie o tę wodę xd
Mam prawo się truć papierosami, nie wasza sprawa. A palić można tak, żeby innym to przeszkadzało w taki sam sposób jak picie wody.
No ale na #!$%@? myśleć. Urzędnik coś wymysli i was w tym wyręczy xd
  • Odpowiedz
#!$%@? jesteś że ludziom uwagi nie umiesz zwrócić


@motke: palaczy wiadomo co prądem, ale wręcz uwielbiam zwracaczy uwagi, łażących i ustawiających ludziom życie. Fajnie się plują jak się in uświadomi że gówno mogą i żeby nie zawracali gitary xD
  • Odpowiedz
ale nie rób tego wśród ludzi


@CudMalina: przeciez w pierwszym komentarzu napisałem, że nie powinno się palić wśród ludzi xd Z takimi zdolnościami czytania ze zrozumieniem nie dziwię się, że z radością przyjmujesz wszelkie regulacje. Sporo ci ułatwiają.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Gościu, sęk w tym, że często palacz myśli, że odejdzie dwa kroki od ludzi i już nikomu nie przeszkadza. A tak naprawdę dym potrafi lecieć naprawdę daleko i śmierdzieć na dużym obszarze.
  • Odpowiedz
@Tymajster: tylko palenie papierosów to bardziej niż picie wody przypomina wypróżnianie się. #!$%@? mnie obchodzi czy koło mnie czy 15m ode mnie, wolałbym żebyś nie srał w miejscu publicznym xD
  • Odpowiedz
  • 2
nie wiem może dlatego że na peronach jest zakaz palenia i na każdym słupie jest tabliczka o tym informująca. Już nie mówiąc o biernym paleniu. Zwierzęta mają więcej rozumu


@motke Chyba przede wszystkim mówiąc o biernym paleniu. Sam zakaz, jeśli to nikomu nie przeszkadza i nie śmiecą, to żaden argument. Szczególnie, że perony bywają naprawdę długie i można pójść na jego koniec, żeby spokojnie zapalić kilkadziesiąt metrów od jakiegokolwiek innego człowieka.
  • Odpowiedz
@motke: ostatnio jechałem rowerem i jakiś zjeb autem jechał pod prąd
to mu mówię, co on #!$%@? a on "no i co z tego"
no i jak z takimi debilami rozmawiać?
  • Odpowiedz
@motke: Tak swoją drogą to zakaz palenia w barach i miejscach publicznych to jedna z najlepszych regulacji jakie wprowadzono. Prądem idiotów, którzy nie potrafią wytrzymać bez papierosa przez pół godziny, bo za dzieciaka musieli zaimponować kolegom z bloku/gimnazjum xD A teraz *urwią szluga wśród ludzi bo inaczej by się posrali
  • Odpowiedz