Wpis z mikrobloga

@Pioter_Polanski: Gdzie się podział romantyzm? Gdzie miłość w tym #!$%@?łym świecie? Teraz wszystko musi się opłacać i być wyliczone? Pewnie przez takie podejście nie pasuje do świata, dla mnie się nie liczy w co dziewczyna się ubiera, ile zarabia itp, tylko co sobą prezentuje, jak się z nią rozmawia, czy czuję że pasujemy do siebie. Ehh it's over dla chłopa
@PomaranczaTesto: no ja tam znam więcej kobiet na jdg, które mają normalnie dzieci. Poza tym wiele biurw na UOP jest na tyle cwana, że przy ciąży idzie na L4 po pierwszym USG, potem rok macierzyńskiego, urlop wychowawczy, potem musi odebrać swój wypoczynkowy, może jeszcze karmi, więc ma pełen etat w niepełnym wymiarze godzin. Jeszcze może zaraz zajść w kolejną ciążę i luzik na kolejne 2-3 lata. Tylko większość kobiet jednak jakieś
@PomaranczaTesto: ej, bo robienie paznokci czy zakład fryzjerski to max dla kobiety xD nie ma szans, żeby takowa prowadziła własną kancelarię adwokacką/radcowską, albo gabinet lekarski xD
Po prostu twierdzę, że jak się kobicie życie z chłopem nie ułożyła i jest z dzieciakiem, to nie ma potrzeby spieszyć się ze znalezieniem faceta, bo jeśli jest przynajmniej średnio ogarnięta, mieszka w sporym mieście, to również jest najprawdopodobniej niezależna finansowo. A to że karyniska
Po prostu twierdzę, że jak się kobicie życie z chłopem nie ułożyła i jest z dzieciakiem, to nie ma potrzeby spieszyć się ze znalezieniem faceta, bo jeśli jest przynajmniej średnio ogarnięta, mieszka w sporym mieście, to również jest najprawdopodobniej niezależna finansowo.


@magic_johnson: ale z tym to żeś pojechał panie... U nas dalej panuje model facet- prac/ baba -dom,dzieci ;)
@PomaranczaTesto: w sensie mam ci podać przykłady kobiet, które dobrze się uczyły, poszły na studia, skończyły kursy i realizują się zawodowo, są niezależne finansowo? No mordeczko, jak będziesz kiedyś u dentysty i jak w dowcipie ten lekarz to baba, to spytaj się jej, komu dupy musiała dać xD albo od razu zrób combo i spytaj się, czy jest gdzie jest, dzięki temu, że ma koneksje do swojego bogatego rodzica i czy
@trochelipa:

Gdzie się podział romantyzm?

romantyzm od zawsze był domeną mężczyzn, u kobiet "romantyzm" polega na tym że facet ma spełniać jej dziwne zachcianki "bo ona se chce"

Teraz wszystko musi się opłacać i być wyliczone?

akurat to podejście to jest od 10 000 lat p.n.e xD