Wpis z mikrobloga

Dostałem afobam (alprazo coś tam to substancja czynna) na silny lęk od psychiatry, czy jak łyknę jedną tabletkę to będę się czuł odurzony? Bo niekoniecznie chcę być odurzony ale lęk jest czasem tak silny że nie mam wyjścia. Narazie jeszcze nie wykupiłem recepty bo trochę się cykam (w końcu mam lęki).

#depresja #leki #benzodiazepiny a również wiem że będą wiedzieć na #narkotykizawszespoko bo niektórzy to walą dla rekreacji.
  • 52
to trzeba brac kilka miesiecy dzien w dzien antydepresanty

a ktoś bierze je inaczej? kuracja średnio chyba trwa ponad rok

Antydepresanty w zaden sposob nie są straszne

jak odstawiasz szybko to bywają straszne. 2 miesiące zdychałem po paroksetynie i klomipraminie xd
@youmpjet:
@10129: No i nic. Generalnie benzo w małych dawkach działa na tyle subtelnie, że – podtrzymuje moje zdanie – OP może nawet tego nie odczuć. Zresztą benzo to najbardziej przereklamowane gówno jeżeli chodzi o farmaceutyki, zarówno brane w celach "leczniczych" jak i rekreacyjnych; więcej tym gównem można sobie wyrządzić szkody niż pożytku.
@adam-nowakowski ale 1mg to nie jest mała dawka, ona jest mała jak się nawalić chcesz typowo.

Co do celów rekreacyjnych to się zgodzę, pozytywne efekty dużo za małe w porównaniu do wyjątkowo podłego uzależnienia.

To się raczej coś jak się chce zmniejszyć ból istnienia/uciec od problemów, jak ktoś w to idzie aby było "zabawnie" to średnio rozsądny wybór

Co do celów leczniczych to się nie zgodzę, u mnie całkowicie wycina lek niezależnie