Wpis z mikrobloga

jeszcze to zesranie jest takie na siłę, bo tylko od Ukraińców dostaliśmy max punktów jeśli chodzi o widzów


@gardzenarodowcami: chcesz mi powiedzieć, że to całe gigantyczne pęknięcie dupy jest o to, że Jury nie dało nam punktów, a w głosowaniu publiczności Ukraińcy dali nam max? O kur... to daje głębszy obraz degeneracji tych którym pękają dupy i wspaniały poza że konfederacja to banda debili, co jeden to głupszy. Ewentualnie nie są
  • Odpowiedz
@biesy Narodowcy jak zwykle próbują się wybić na szczuciu na innych i nienawisci - to ich podstawowa taktyka na zdobycie jakiegokolwiek elektoratu bo przecież ich "program" każdy człowiek, który ma jakiekolwiek pojęcie o ekonomii/naukach społecznych, przyjmie z usmiechem politowania a takie populistyczne wysrewy szybko łapią poparcie w społeczeństwie
  • Odpowiedz
  • 0
@biesy

Tak, słyszałem że eurowiza została wpisana do ukraińskiej konstytucji

A czy wojnę z Rosją mają w konstytucji? Coraz to debilne teksty macie
  • Odpowiedz
@Volki: co z Rosją? Nie ma w konstytucji nic o obronie kraju przed Rosją, ale ogólnie o obronie kraju.

Art. 85.

Obowiązkiem obywatela polskiego jest obrona Ojczyzny.


Nadal to negujesz i chcesz być przeklęty jako lewacki kłamca?
  • Odpowiedz
  • 0
@dzangyl naucz się czytać ze zrozumieniem jak się wpieprzasz w cudzą dyskusję, a nie wybierasz sobie jedno słowo i #!$%@? się wykłócasz
  • Odpowiedz
@Volki: A ty nadal nie rozumiesz co to sarkazm. Ja wiem że w Konfie to chłopski rozum i umiłowanie dla chamskich żartów najczęściej na temat kobiet, innych ras i mniejszości ale warto to znać. Szczególnie jak ktoś pisze o wpisaniu Eurowizji do konstytucji. XD

Naprawdę to chciałbym zobaczyć jak wyglądasz, ty nie możesz być realny.
  • Odpowiedz