Wpis z mikrobloga

Siema mieli znowu 2 pytania o Bon
1. Co dać w rubrykę na co pójdzie hajs żeby to dać na maksimum czyli te 11k brutto?
2. O ile ja mam papier spawacza a na moim zadupiu za dużo firm nie ma to mam to mniej więcej uzasadnione, ale mój kumpel ma na wózki gdzie de facto może znaleźć wszędzie robotę. Patrzą na to jakoś mocno czy dla nich ten bon to ogólnie do klepnięcia?
#bonnazasiedlenie #urzadpracy #przeprowadzka
  • 5
@zmora1997:
1. Wpisz np koszty dojazdu, wynajmu, kaucja, przezycie 1 miesiaca czyli jakies zarcie itp ogolnie no mozesz sciemniac bo nikt ci patrzec nie bedzie na co wydajesz tych pieniedzy, po prostu sprzedaj sie jak najbardziej wiarygodnie
2. Wszystko zalezy od UP, u jednych sie sraja i chca milion oswiadczen a u mnie wystarczylo zlozyc wniosek i po 3 dniach przyszlo ze weryfikacja pozytywna
@zmora1997: niee, nie powinni. Ja wlasnie podpisalem umowe i czekam na hajs. No i ogolnie warto juz cos miec ogarnietego, bo masz miesiac na znalezienie pracy i ten miesiac to juz jest z tych 8msc, ktore masz na przepracowanie 6. Ja jak zlozylem wniosek to od razu porozsylalem cv i na rozmowach mowilem ze sie staram o bon i ze z tydzien bym potrzebowal zeby podjac sie pracy. Ewentulanie jak to
W moim przypadku ciężko to ogarnąć bo do mojego miejsca docelowego mam blisko 200km, a robie jako spawacz tig, więc zawsze ode mnie próbek wymagają przed w ogóle zaczęciem rozmowy :/