Wpis z mikrobloga

GRINDDD! 345kg block pull 10cm... PR 5kg względem ostatniego razu :)

Zadowolony jestem, bo ostatnio mam dużo stresu, nie za dobre nocki, i dzisiaj też niespecjalnie się czułem w każdym razie trening zrobić trzeba :) Mój poprzedni rekord w tym ćwiczeniu to 340kg, dzisiaj uwzględniając wszystko, chciałem po prostu zrobić 310-330kg i tyle. Ale 310kg poszło bez wysiłku, potem 330kg trudno ale z zapasem więc stwierdziłem że zaatakuje 345kg, no i jak widać po grindzie, idealnie dobrany ciężar.

Ale najbardziej mnie cieszy to że udało się utrzymać formę i zrobić ładny lockout, no w końcu czułem że całe ciało pracuje jako jedna jednostka, i wiedziałem że to dociągnę :)

Coś czuję że jeszcze zanim wejdę na towar zdołam poprawić swoje wyniki :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - GRINDDD! 345kg block pull 10cm... PR 5kg względem ostatniego razu :) 
...
  • 25
@IntruderXXL: No to standardowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i pękły kolejne maxy :) oczywiście nadal naturalnie. Heh :)

Kiepsko się czułem przed dzisiejszym treningiem, bo wczoraj urwałem nogę i łokieć, więc zastanawiałem się czy nie rezygnować :) Ale #!$%@?ć trzeba! Zwłaszcza jak się jest naturalem :)

Dziś w planie było
Siberian box upper middle squat + chains + orange lifevest 5x5 ~350kg
Flat black leather adjustable
Pobierz szybkinick - @IntruderXXL: No to standardowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i pękły kolejne maxy :...
źródło: comment_1652713915JNhUhOCIgHRvqXRrwYnwAv.jpg
@IntruderXXL: gratuluję osiągnięć i rozpoznawania na tagu. czy to do Twojego filmu z treningu ktoś dokleił odgłos pierdzenia na końcu? XD kiedyś coś takiego oglądałem i skisłem niemiłosiernie, ale wszystko w pozytywnym sensie XD
180kg...

@IntruderXXL: Ha! Wygląda coraz szczuplej, a waży coraz więcej. Czyli tłuszcz sukcesywnie 'zamienia' w mięśnie (bo nie wierzę, że zacząłeś nosić bieliznę/odzież wyszczuplającą - nie ma takich rozmiarów xd) . Do tego wyniki siłowe poprawione. Nowy PR.

skupię się na gpp, robieniu cardio, wyczyszczeniu diety

To niezła dieta 180kg i cardio cieżarami 300kg+

przez najbliższe miesiące treningi przestają być priorytetem.

A to wszystko na 'roztrenowaniu'/w letszym treningowo okresie (za to
Pobierz Filip69 - > 180kg...
@IntruderXXL: Ha! Wygląda coraz szczuplej, a waży coraz więcej....
źródło: comment_1652724589C28BHLyT5LzJEyP4DlGl2t.jpg
Uguem przepraszam, że tak powiedziałem... ale taka prawda


@Filip69: Spokojnie :) Przy dobrych wiatrach, jeszcze raptem kilka miesięcy i wchodzę na bombę, myślę że wzrost wyników i zmiany sylwetki które wtedy nastąpią, pokażą że do tego momentu byłem cały czas prawdziwym naturalem :)