Wpis z mikrobloga

Szlag mnie trafi (°° pracowy laptop za 6k, na którym tylko edytuje dokumenty w Wordzie i przeglądam pdfy. I co? #!$%@? zawiesza się przy pisaniu dokumentu tekstowego powyżej 20 stron, eksplorator plików włącza się pół minuty xDD trzymajcie mnie... Jedyne co mam na nim zainstalowane to Outlook

##!$%@? #trzymajciemnieboniewytrzymie #praca #pracbaza #pracazdalna #zalesie
  • 38
@moll: weź nie strasz xD robię w budżetówce, tu informatycy zamykają się w kanciapie i nie istnieją dla świata. Mam nadzieję, że nic mi nie zainstalowali xd
@Borntobefit: raczej mentalność po peerelowska, gdzie każdy każdego z miejsca uważa za oszusta, więc musi być bat i kontrola inaczej ta druga strona mnie oszwabić. Chore i przykre, że komuna za nami, a cały czas komuno wróć
@moll: no i oszwabiają, to działa obustronnie. Urzędnicy się obijają, ten stereotyp w wielu przypadkach jest uzasadniony niestety.

Info o śledzeniu aktywności użytkownika powinna być zapisana gdzieś w regulaminie pracy nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moll: no jest coś w tym.
Piętno tych wszystkich nieszczęść wodać wyraźnie na tle społeczeństwa.
Ale takie zachowania nie tylko u nas w kraju.
Ludzie nieufaja bo rasa,nacja.Głeboko zakorzenione prainstyknty I stereotypy.
@asadasa:

Szczerze to nie wiem, w każdym korpo jakoś to śledzili,.ale nawet jeśli to jakoś było ujęte w regulaminie, to nie było tego widać wprost