Wpis z mikrobloga

@DEJW88: Ja mam tylko takie jedno pytanie ale poważne. Zajebiscie nie umiem sobie na nie odpowiedzieć a i moje towarzystwo nie zna odpowiedzi poza tym ze to taka rozrywka. A mienowicie na #!$%@? oglądacie polskich influencerow/celebrytów/youtuberow? Przecież ten polski showbiz to takie #!$%@? dno totalne ze wstyd by mi było się przyznać ze kogoś kojarzę. Jeszcze ich to rozumiem bo maja z Was hajs ale Was ni #!$%@?
@DEJW88 te konto topinflu nie jest alimenciarza? pamiętam kiedyś na swoim koncie wstawiał top influ ale od kiedy powstało to konto przestał
@genkamyk: Niepotrzebnie łączysz te 3 kategorie. Celebryta typu Lewandowski, influencerka typu jakaś Redneck Monster i YouTuber typu jakiś maślak, ruchający wszystkim matki zza swojego laptopa to są zupełnie inne zjawiska, inne grupy odbiorców i zaspokajanie innych potrzeb. Ci Youtuberzy to jest ostatni etap cyklu pokarmowego, rzadki kał dla najmniej wymagających - ej, dajcie donejta, to podpalę matkę albo nie, okrzyczę pana z infolinii, ale beka, co za #!$%@? akcja, hehe.

Najdziwniejsze
Zajebiscie nie umiem sobie na nie odpowiedzieć a i moje towarzystwo nie zna odpowiedzi poza tym ze to taka rozrywka.


@genkamyk: więcej Ci nie powiem. U mnie zwykle leci to w tle do pracy jako dodatkowy bodziec więc jak z kimś spędzam tyle czasu to trochę się zaczyna człowiek interesować i przyzwyczajać xd
@duzeelobenc: Oczywiście, że tak. Masz rację. Problem w tym, że nasze społeczeństwo dalej w dużej mierze ma jakiś bardzo dziwny sposób myślenia a wręcz momentami kompleks tego iż wszędzie indziej jest lepiej i cudowanie aby nie u nas. Prawda jest taka, że gra cały czas jest ta sama tylko i wyłącznie co najwyżej zawodnicy inni i większe pieniądze może.