Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smierdakow: jednemu podoba się babka, drugiemu dziadek. Trochę klimat jak w pierwszym sezonie lostów. Dużo tajemnic do rozwiązania. Dla mnie ma plus.
@Theos: Serial jest świetny. Klimat, gra aktorska, absurdy - świetne.

Pachinko też ponoć warto. Jestem po 1 odcinku i zapowiada się dobrze :)
@smierdakow: Ale co to znaczy że „nic nie wnosi” i że jest wtórny? Bo to trochę ogólne pojęcie. Sam serialu opowiadającego podobną historię i ogólnie kwestie początków lotów kosmicznych nie kojarzę. Może nie definiuje on na nowo gatunku sci-fi ale bez przesady - czy każdy serial musi na nowo granice wyznaczać? Nie może być po prostu dobry w ramach swojego gatunku?

A porównanie do tych filmów które wymieniłeś jak dla mnie
@mirasKo-Kalwario:

Jak skorzystać z oferty
Znajdź Apple TV App na pasku wyszukiwania konsoli PS5 albo we „Wszystkich aplikacjach” na ekranie głównym mediów.
Pobierz i otwórz Apple TV App i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
Ciesz się sześcioma bezpłatnymi miesiącami Apple TV+.
@Theos: potwierdzam, bardzo przyjemnie się ogląda. W kilku recenzjach narzekano na tempo rozwoju akcji, ale ja nie odczuwałem tu żadnego problemu.
Serial o tyle nietypowy, że koncept rodzi sporo pytań i rozważań poza serialem (może dlatego mi się nie dłużyło, bo mogłem sobie spokojnie przetrawić różne wydarzenia i je nałożyć na świat rzeczywisty).
Można by się czepić niektórych dziwnych zwrotów wydarzeń, ale mam wrażenie, że serial jest spójny (z widzenia "S"